Obchodný manažér pre športovú spoločnosť - príležitosť pre nadšenca do športu!

Tajbi sport SK s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Fixná zložka+provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme teba, mladý nadšenec športu, ktorý chce pracovať pre poprednú športovú spoločnosť!

Ako Obchodný manažér športovej značky budeš mať na starosti:

- pravidelný telefonický a osobný kontakt s predstaviteľmi športových klubov (hlavne futbalových) a škol, kde budeš prezentovať naše produkty a vzorky

- priamu komunikáciu s klientami, kde budeš riešiť ich požiadavky a ponúkať im naše novinky

- plánovanie a príprava cenových ponúk, ktoré budú zodpovedať potrebám klientov

- zodpovednosť za objednávky a ich správne zaevidovanie do systému

- dôstojnú reprezentáciu spoločnosti, kde budeš našou tvárou pri rokovaní s klientami

Tak neváhaj a staň sa súčasťou nášho tímu! www.tajbisport.com

- Tvoj nadštandardný príjem bude tvorený fixnou zložkou a províznou odmenou, čo ti umožní dosiahnuť vysoké finančné ohodnotenie za svoju prácu v prípade dosiahnutia zaujímaveho obratu

- V našej spoločnosti máme priateľskú firemnú kultúru, kde veríme v otvorenú komunikáciu a feedback, aby sme spolu dosiahli lepšie výsledky.

- Ponúkame ti príležitosť pracovať v športovom priemysle, kde budeš mať možnosť byť súčasťou tímu, ktorý robí radosť mnohým zákazníkom.

- Naša firma ti poskytne príležitosť na profesionálny rast a rozvoj, s možnosťou využitia firemných vzdelávacích programov a školení.

- Okrem toho ti ponúkame flexibilný pracovný čas a príjemné pracovné prostredie, aby si sa u nás cítil/a skutočne dobre.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Skúsenosti ako obchodný zástupca výhodou

- Auto a živnostenský list podmienkou

- Komunikačné a prezentačné schopnosti

- Flexibilita a zodpovednosť

- Príjemné vystupovanie

- Vysoké pracovné nasadenie

- Vzťah k športu výhodou

- Tímový hráč

- Samostatný

- Kreatívny

- Pozitívny

- Ambiciózny

Máš skúsenosti ako obchodný zástupca? Hľadáme komunikatívneho a reprezentatívneho manažéra so zodpovednosťou a flexibilitou. Vysoké pracovné nasadenie a vzťah k športu sú veľkou výhodou.

Šport je náš život... Sme športová firma pôsobiaca na trhu už viac ako 10 rokov. Sme distribútorom a partnerom popredných športových značiek Adidas, Nike, Joma a Givova. Medzi naše najobľúbenejšie produkty patrí športové oblečenie - dresy, súpravy, bundy, vrátane potlače, ako aj iné športové vybavenie. Spolupracujeme s mnohými športovými klubmi, akadémiami a školami. Našimi výsadami sú SPOĽAHLIVOSŤ, FLEXIBILITA a NADŠTANDARDNÝ SERVIS.
www.tajbisport.com
Obsadzujeme pozície viacerých Obchodných manažérov v rámci celého Slovenska.
ID: 4786516  Dátum zverejnenia: 18.3.2024