Konštruktér strojov

TAES s.r.o.

Miesto práce
Stavbárov 6321/8A, Michalovce, okres Michalovce
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800-1500 brutto, závisí od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštrukcia špeciálnych strojov, implementácia pneumatických, elektrických pohonov a komponentov automatizácie, návrh mechanizmov a konštrukcií, vytváranie kusovníkov, výkresov a manuálov, komunikácia s projektovým tímom zákazníka, prístup k najmodernejším technológiám. Aplikačné analýzy pre podporu implementácie robotov.

Individuálne odmeňovanie, podľa výkonu 13,14 plat.

Nutná pokročilá znalosť akéhokoľvek CAD 3D, následne budete preškolený na SolidWorks. Pre záujemcov z Košického regiónu je k dispozícii kancelária v Košiciach, účasť v Michalovciach je nevyhnutná pri riešení problémov a prebierkach strojov, pri absolventoch je povinné 1-2 ročné školenie v MIchalovciach.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť pri riešení úloh

Inžiniersko-výrobná spoločnosť, jednoúčelové stroje, výrobné linky, testery, robotizované pracoviská, www.taes.sk,

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TAES s.r.o.
Stavbárov 6321/8A
07101 Michalovce
ID: 1803496   Dátum zverejnenia: 12.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800-1500 brutto, závisí od praxe