Reagujte bez životopisu

Vodic na sklapac LKW do Nemecka

TAE Transport, Abbruch & Entsorgungs GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
April a Maj
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 2 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Za ucelom rozsirenia firmy specializujucej na vystavbu dialnic v Nemecku hladam sikovnych vodicov,

PODMIENKY:-vodicky preukaz C
-profesna karta
-karta vodica
-vyhodou je znalost NJ

PONUKA:-plat 2100-2300eur(pravidleny prijem vzdy 15teho v mesiaci)
-PRACOVNA ZMLUVA S NEMECKYM ZAMESTNAVATELOM
-platba dani a socialnych prispevkov,dovolenka
-rodinne pridavky(1dieta=250eur)
-naklady na ubytovanie
-cestovanie firemnym autom
-stabilna praca

POPIS PRACE:
Pracuje sa v Nemecku od pondelka do piatku v piatok sa konci o 12-14hod,cestuje sa do Ziliny na centralne parkovisko.V nedelu odchod zo ZA o 20-21hod spät do Nemecka.
V nutnom pripade je potrebne zostat na 2 tyzdne.Jazdi na na lkw znacky IVECO alebo MAN.

V pripade zaujmu mozete ma kludne kontaktovat na telef.cisle 0049 174 346 30 55...rad zodpoviem na vase otazky.

-firemne auta(diesel a dialnicne znamky hradi firma)
-zabezbecene a zaplatene pensiony(rodinne domy)
-dodrziavanie EP a RADY (ES) c.561/2006 (casy jazd a prestavok)
-priplatky za sviatky,vikendy a nocne

Pre blizsie info zavolat na uvedene cislo rad zodpoviem na vsetky otazky.....

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vodic

Vodičský preukaz

C

Dopravná spoločnosť špecializujúca sa na výstavbu diaľníc v celom Nemecku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4753334  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac