Pracovník v obchodnej prevádzke, kuchynské potreby, vodoinštalačný materiàl, kurenàrsky

TABAČIK - PRIEMTO s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Ihneď
900 - 1 100 EUR/mesiac13 plat + individuálne osobné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manuálny príjem a výdaj tovaru zo/do skladu, oceňovanie tovaru, dokladanie tovaru, poskytovanie poradenstva a predaj, práca s pokladňou, obsluha zákazníka, uzatváranie splátkových zmlúv, ďalšie činnosti podporujúce predaj.

Stabilná, rodinná firma na trhu viac ako 32 rokov.
Perfektný kolektív zamestnancov.
Moderné pracovné zázemie v centre Žiliny.
Systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy u obchodných partnerov
Dlhodobá pracovná perspektíva
Zaškolenie a ďalšie vzdelávanie/aj v zahraničí hradené firmou/
Možnosť kariérneho rastu/záleží na Vašej šikovnosti/
13 plat ako celoročná odmena

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchodný pracovník, odborný predajca, predavačka/predavač

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme flexibilných kolegov s prijemným vystupovaním,s chuťou pracovať v kolektíve, získavať nové znalosti a snahou napredovať v práci. Uchádzač s praxou- obrovská výhoda!!!

Veľkoobchodná a Maloobchodná činnosť pre firmy, organizácie a koncového spotrebiteľa v oblasti priemyselného tovaru so zameraním na železiarsky tovar,vodoinštaláciu a kuchynku ktorá pôsobí na trhu viac ako 25 rokov. Sme stabilná firma s dlhoročnými skúsenostami a kladným hodnotením našich
zákaznikov. Víziou našej spoločnosti je byť jednotkou v ponuke a v plnení nákupných požiadaviek našich zákazníkov
Nezabúdame ani na členov nášho tímu a staráme sa o ich spokojnosť s rovnakým nasadením ako o spokojnosť našich zákaznikov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3650518  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac