Vodič nákladného vozidla/strojník

T+T, a.s.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 - 1 500 EUR/mesiacodmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť T+T, a.s., Žilina hľadá do svojho tímu v prevádzke Prievidza vodiča nákladného vozidla/vodiča špeciálneho vozidla s oprávnením na vedenie motorového vozidla kategórie C1,C, obsluha stavebných strojov kat. 1B,1C.

Náplň práce:

- vedenie motorového vozidla podľa aktuálnych potrieb a rozpisov prác

- plnenie úloh nadriadeného

- vedenie predpísanej dokumentácie

- zodpovednosť za zverené motorové vozidlo

- starostlivosť o udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla

- preplatenie pravidelných školení, KKV, psychotestov

- príspevok DDS

- odmena pri životných jubileách

- motivačné finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Podmienkou je platná KKV, platné psychotesty, obsluha staveb. strojov kat. 1B,1C

- zodpovednosť, spoľahlivosť

- komunikatívnosť

- flexibilita

- samostatnosť

Spoločnosť T+T, a.s., so sídlom v Žiline, na ul. Andreja Kmeťa č. 18, pôsobí na severe Slovenska v oblasti odpadového hospodárstva. Vznikla zlúčením iných spoločností a rozšírením činností a dnes poskytuje nasledovné služby:

Zhodnocovanie odpadu výrobou alternatívneho paliva
Odvoz odpadu
Separovaný zber odpadu
Prevádzkovanie zariadenia na zneškodňovanie odpadu skládkovaním
Kompostovanie odpadu

V roku 2012 kúpila spoločnosť 90% akcií spoločnosti Technické služby – Žiar nad Hronom, a.s., ktorá zabezpečuje nakladanie s odpadmi pre 45 tisíc obyvateľov žiarskeho regiónu.

V roku 2013 uspela spoločnosť vo verejnom obstarávaní na poskytovanie služieb v oblasti odpadového hospodárstva v meste Prievidza. Od 1.1.2014 tak zabezpečuje nakladanie s odpadmi pre viac ako 48 000 obyvateľov a podnikateľské subjekty okresného mesta Prievidza.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4794533  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac