Montážny pracovník

T - RUST Consulting s. r. o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce sú montážne interiérové práce v Nemecku, Rakúsku a Európe na pozemných staveniskách a v interiéroch lodí.
Hľadáme technikov pre interiérové a stolárske práce ako sú obkladanie stien, pokladanie podláh, montáž nábytku na našich stavbách, predovšetkým v Nemecku a Rakúsku. Sme rýchlo rastúci tím s aktuálne 20 zamestnancami.
Hľadáme zamestnancov so skúsenosťami a praxou v týchto oblastiach.
Pracovné oblečenie, ubytovanie a pracovné nástroje zabezpečujeme.
Práca je vykonávaná v príjemnom pracovnom prostredí za motivačné ohodnotenie.
Nástupný plat 2.000,00 - 2.300,00 € netto. Po skúšobnej dobe 3 mesiacov platíme prémiu vo výške 500,00 EUR, plus možnosť ďalšieho zlepšenia platových podmienok.
Všetci naši montážni manažéri hovoria po slovensky.
V prípade záujmu kontaktujte nášho slovenského majstra
p. Kačur 00421 917160 368.
Písomné žiadosti zasielajte na: [email protected]
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Sme rýchlo rastúci tím s aktuálne 20 zamestnancami, pracujúcimi v Nemecku, Rakúsku a Európe na pozemných staveniskách a v interiéroch lodí.

Komárany 159
093 01 Komárany

Kontakt

ID: 3513862   Dátum zverejnenia: 11.10.2018