Pomocná účtovníčka/pokladníčka

T.O.P. HOLDING, a.s.

Miesto práce
Rožňavská 30, Bratislava
Termín nástupu
november-december 2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovné pomocné práce : účtovanie došlých a vyšlých materiálových faktúr, vystavovanie
vyšlých faktúr za služby, účtovanie poistenia,
- vykonávanie iných čiastkových účtovných operácií,
- príprava podkladov do účtovníctva, kontrola účtovných dokladov podľa platnej
legislatívy,
- komunikácia so zákazníkom na dennej báze,
- práca s registračnou pokladňou, príjem platieb v hotovosti, výdaj hotovosti,
- práca s platobným terminálom - úhrada faktúr, pokladničných dokladov,
- vystavovanie dokladov o úhrade a vedenie ich evidencie,
- evidencia pokladničnej hotovosti a platieb, denná a mesačná uzávierka, fyzická inventarizácia pokladničnej hotovosti,
- vykonávanie ďalších administratívnych činností súvisiacich s pracovným zaradením podľa pokynov nadriadeného,

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda 1.000,-- EUR, po skúšobnej dobe + pohyblivá zložka mzdy v závislosti od praxe a skúseností uchádzača

- práca v stabilnej spoločnosti a v skúsenom a úspešnom pracovnom tíme,
- priestor pre osobný rozvoj a vzdelávanie podľa vlastného výberu,
- príspevok na stravu nad rámec legislatívy,
- koncoročný bonus v závislosti na od výsledkov spoločnosti (13. a 14. plat),

Hľadáme aj menej skúseného uchádzača, ktorý má chuť pracovať a je otvorený učiť sa a získavať nové poznatky.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov - telefonicky, emailom.
Váš profesijný životopis zasielajte na : [email protected]

Kontaktná osoba : Ing. Andrea Kostolná - odd. ľudské zdroje - manažér,
02/205 11 105, 0911 47 87 11

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.11.2019 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné, všeobecné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného člena do nášho účtovného tímu, ktorý pracuje samostatne, má zmysel pre dôslednosť, zodpovednosť a správnosť výsledkov svojej práce.
- komunikatívny a nekonfliktný typ s orientáciou na presnosť a zodpovednosť,
- spoľahlivosť, zodpovednosť,

Spoločnosť sa zaoberá vedením účtovníctva a prenájmom nehnuteľností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Rožňavská 30
821 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3694140   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 1.000,-- EUR, po skúšobnej dobe + pohyblivá zložka mzdy v závislosti od praxe a skúseností uchádzača