Účtovníčka/pokladníčka

T.O.P. HOLDING, a.s.

Miesto práce
Rožňavská 30, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacpodľa pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovné práce : účtovanie pokladne, bankové výpisy, čistenie saldokont - odberatelia a dodávatelia, zápočty, poistné udalosti,
- príprava podkladov do účtovníctva, kontrola účtovných dokladov podľa platnej
legislatívy,
- komunikácia so zákazníkom na dennej báze,
- práca s registračnou pokladňou, príjem platieb v hotovosti, výdaj hotovosti,
- práca s platobným terminálom - úhrada faktúr, pokladničných dokladov,
- vystavovanie dokladov o úhrade a vedenie ich evidencie,
- evidencia pokladničnej hotovosti a platieb, denná a mesačná uzávierka, fyzická inventarizácia pokladničnej hotovosti,
- vykonávanie ďalších administratívnych činností súvisiacich s pracovným zaradením podľa pokynov nadriadeného,

- práca v stabilnej spoločnosti a v skúsenom a úspešnom pracovnom tíme,
- priestor pre osobný rozvoj a vzdelávanie podľa vlastného výberu,
- príspevok na stravu nad rámec legislatívy,
- koncoročný bonus v závislosti od výsledkov spoločnosti (13. plat),

Hľadáme aj menej skúseného uchádzača, ktorý má chuť pracovať a je otvorený učiť sa a získavať nové poznatky.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov - telefonicky, emailom.
Váš profesijný životopis zasielajte na : [email protected]

Kontaktná osoba : Ing. Andrea Kostolná - odd. ľudské zdroje - manažér,
02/205 11 105 , 0911 47 87 11

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné, všeobecné

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Počet rokov praxe

1

Hľadáme zodpovedného člena do nášho účtovného tímu, ktorý pracuje samostatne, má zmysel pre dôslednosť, zodpovednosť a správnosť výsledkov svojej práce.
- komunikatívny a nekonfliktný typ s orientáciou na presnosť a zodpovednosť,
- spoľahlivosť, zodpovednosť,

Spoločnosť sa zaoberá vykonávaním ekonomických, účtovných (vedenie účtovníctva), právnych a personálnych činností v oblasti poradenstva v rámci skupiny spoločností.
Spoločnosť sa tiež zaoberá prenájmom nehnuteľností v rámci skupiny spoločností a s tým spojené organizačné a obstarávateľské služby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3694140  Dátum zverejnenia: 20.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac