Špecialista controllingu

T.O.P. HOLDING, a.s.

Miesto práce
Rožňavská 30, Bratislava
Termín nástupu
marec - apríl 2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda: 1.200,-- až 1.400,-- EUR + pohyblivá zložka mzdy podľa skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a analýzy finančnej situácie spoločností, tvorba business plánov,
- plánovanie, vypracovávanie analýz jednotlivých druhov výdavkov, kontrola nákladov a výnosov spoločností, analýza hospodárskych výsledkov spoločností,
- vypracovanie analýz nákladových položiek pre potreby vedenia spoločnosti (týždenne, mesačne), reporting voči finančným úradom a materskej spoločnosti,
- spolupráca pri uzávierke, kontrola procesu mesačnej uzávierky zodpovednosť za jej controlling, reporting,
- vypracovávanie reportov a analýz na základe požiadaviek a potrieb manažmentu,
- výkazníctvo a štatistika,

- ročný bonusový systém v závislosti na firemných a osobných výsledkoch,
- školenia, kurzy, tréningy podľa vlastného výberu,
- príspevok na stravovanie nad rámec zákonného limitu,
- pružný pracovný čas,

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvádzané kritériá.

Kontaktná osoba : Ing. Andrea Kostolná - HR Manager,
02/205 11 105, 0911 47 87 11

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, finančné,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• finančná a ekonomická gramotnosť
• analyzovanie a riešenie problémov, analytické myslenie,
• komunikatívnosť
• iniciatívnosť, dôslednosť, precíznosť,

Spoločnosť sa zaoberá vedením účtovníctva a prenájmom nehnuteľností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Rožňavská 30
821 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3606602   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda: 1.200,-- až 1.400,-- EUR + pohyblivá zložka mzdy podľa skúseností a praxe