CRM špecialista

T.O.P. AUTO Slovakia, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 7/A, BBC 5 , blok A, Bratislava
Termín nástupu
marec - apríl 2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za návrh, vytváranie a zavádzanie stratégie riadenia vzťahov so zákazníkmi (CRM),
- zabezpečenie efektívneho segmentovania databázy a jej celková správa,
- úzka spolupráca s predajcami/dealerskou sieťou,
- vykonávanie analýz získaných údajov a ich prezentácia pre tím a vedenie spoločnosti,
- vypracovanie reportov na dennej/týždennej/mesačnej báze, resp. podľa potreby,
- vytváranie potrebných postupov, overovanie údajov a prinášanie návrhov pre vylepšenie technických riešení,
- zlepšovanie štruktúry databázy za účelom podpory obchodných a marketingových aktivít/digitálne a direct marketing kampane,

Zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti - importér prémiových značiek vozidiel Jaguar, Land Rover a Volvo.
- príjemné pracovné prostredie
- zamestnanecké benefity

štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte emailom na adresu :
jobs@topautoslovakia.sk

Do životopisu vložte nasledovný text:
"týmto dávam súhlas spoločnosti T.O.P. AUTO slovakia, a.s. k spracovaniu svojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie, t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávanie, vyhľadávanie v nich, triedenie a likvidáciu v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas poskytujem na dobu trvania výberového procesu.

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.3.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, masmediálna komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- minimálne 2-3 roky skúseností s riadením vzťahov so zákazníkmi,
- znalosť obchodného procesu/predajného cyklu - výhodou,
- organizačné schopnosti a zručnosť v riadení projektov, cit pre detail a potreba minimálneho dohľadu,
- zameranie na výsledok s preukázanými kvantitatívnymi a analytickými zručnosťami,
- tímový hráč schopný spolupracovať s rôznymi tímami od predaja až po prevádzku,

Autorizovaný importér vozidiel Jaguar, Land Rover , Volvo.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

T.O.P. AUTO Slovakia, a. s.
Plynárenská 7/A, BBC 5 , blok A
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3308545   Dátum zverejnenia: 12.2.2018