Rozširujeme tím a hľadáme automechanika

T.O.P. AUTO Bratislava, a.s.

Miesto práce
Bory Mall, Lamač
Termín nástupu
máj 2018 - jún 2018
Základná mzda: 500,00 EUR + % z vlastného odvedeného výkonu až do výšky 15 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vykonávanie automechanických prác v novom showroome v autorizovanom servise vozidiel značky Volvo,
- dodržiavanie postupov - štandardov výrobcu a iné činnosti podľa pokynov vedúceho servisu,

- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá na vysokej úrovni umožňuje rozširovať svoje vedomosti a skúsenosti,
- práca v autorizovanom značkovom servise Volvo, jeden z najmodernejších servisov v Európe - navrhnutý a postavený podľa najmodernejších trendov,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- stravovanie zabezpečené formou stravných lístkov za výhodnú cenu,
- možnosť osobného a profesijného rastu (systém produktových školení, tréningy servisných zručností),

Pohovory na obsadenie pracovnej pozície robíme priebežne, počas celej platnosti ponuky.
Na Vaše otázky ohľadom pracovnej ponuky, finančného ohodnotenia a pracovných povinností, rád odpovie :

Ing. Branislav Škodáček - Workshop Manager - prevádzkáreň Bory ,
tel. č. 0905 756 556, [email protected]

alebo HR manager Ing. Andrea Kostolná, 0911 47 87 11,
[email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje starostlivo spracujeme a posúdime.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

dopravné - automechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax v odbore automechanika min. 1 rok.
- chuť zodpovedne pracovať,
- orientácia na riešenie potrieb zákazníka,
- zodpovedný a odborný prístup k práci,
- samostatnosť, spoľahlivosť dôslednosť,
- schopnosť pracovať v kolektíve,

T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s. je autorizovaná spoločnosť pre predaj a servis
vozidiel JAGUAR a LAND ROVER .
ID: 3357236  Dátum zverejnenia: 15.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda: 500,00 EUR + % z vlastného odvedeného výkonu až do výšky 15 %