Obchodný riaditeľ predaja vozidiel

T.O.P. AUTO Bratislava, a.s.

Miesto práce
Rožňavská 30, Bratislava
Termín nástupu
po dohode
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie predajného tímu (organizácia, plánovanie, kontrola, motivovanie),
- zabezpečenie efektívneho a rentabilného chodu oddelenia predaja vozidiel,
- maximalizácia predajných výkonov a efektivity predaja vozidiel,
- zabezpečovanie najvyššej úrovni zákazníckej starostlivosti a spokojnosti,

- príjemné a moderné pracovné prostredie,
- práca v stabilnej a na trhu predaja vozidiel a príslušenstva známej spoločnosti,
- adekvátne pracovné ohodnotenie v závislosti na predajných výsledkoch,
- služobné vozidlo prémiovej značky (aj na súkromné účely), telefón, notebook apod.
- zamestnanecké benefity,

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše údaje starostlivo spracujeme a posúdime.
Vaše profesijné životopisy nám zasielajte na kontaktný email:
kostolna@topholding.sk

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich uvádzané požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Access - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax v riadení obchodného tímu alebo v riadení zamestnancov,
- príjemné vystupovanie a prejav,
- komunikatívnosť a výborné organizačné, argumentačné a prezentačné schopnosti,
- cieľavedomosť a aktívny prístup - orientácia na výsledok,
- zodpovednosť, flexibilita,

T.O.P. AUTO Bratislava, a.s. je autorizovaná spoločnosť pre predaj a servis
vozidiel značiek Jaguar, Land Rover a Volvo .
Spoločnosť zastáva stabilnú pozíciu na trhu už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Rožňavská 30
82104 Bratislava
ID: 3256315   Dátum zverejnenia: 29.11.2017