Можливість для людей з України

Pracovník prípravy vozidiel - umývač

T.O.B. s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
520 - 1 100 EUR/mesiaczákladná mzda plus motivačné ohodnotenie podľa odvedeného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- umývanie a čistenie vozidiel predaja a servisu (nové, jazdené a vozidla po servise)
- príprava vozidiel na odovzdanie
- starostlivosť o čistotu vystavených vozidiel
- detailné čistenie interiéru vozidiel
- leštenie, úprava laku karosérie vozidiel
- zúčastňovanie sa eventov za účelom umývania vozidiel na evente
- manipulácia s vozidlami v areáli spoločnosti
- dodržiavanie interných smerníc a postupov

- zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- práca vo veľmi dobrom mladom kolektíve
- práca s najmodernejšími technológiami
- nové alebo rekonštruované pracovné priestory
- motivačné mzdové ohodnotenie
- trvalý pracovný pomer
- ročná odmena podľa dosiahnutých výsledkov
- možnosť odborného rastu formou školení

Informácie o výberovom konaní

Ste precízny, zodpovedný a máte zmysel pre detail?
Máte chuť stať sa členom mladého nového tímu v atraktívnom prostredí automobilov v novo vytvorenej pobočke? Váš potenciálny zamestnávateľ poskytuje veľký priestor pre nadaných, samostatných ľudí, ochotných tvrdo na sebe pracovať, pretože neskôr na základe veľmi dobrých výsledkov majú šancu aj na kariérny rast. Budete pracovať v príjemnom prostredí v komplexne vybudovanom a modernom predajno - servisnom stredisku. Vďaka dosiahnutým veľmi dobrým výsledkom si zabezpečíte motivačné finančné ohodnotenie a istú budúcnosť. Veľkým benefitom je aj samotná prémiová značka vozidiel.

V prípade, že máte o uvedenú pozíciu záujem, neváhajte sa prihlásiť do výberu.
Môžete tak urobiť zaslaním Vašej žiadosti spolu s prílohami na e-mailovú adresu: [email protected]
Zašlite nám:
1.Žiadosť o zamestnanie
2.Životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe - v prípade, že ste z iného mesta prosím uvádzajte aj Vašu predstavu o bývaní
3.Fotografiu

Po posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie

Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
V zmysle Zák. č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov spoločnosti T.O.B. s.r.o., Bánovská 1033, 913 21 Trenčianska Turná pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

práca v automotive výhodou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť a precíznosť v práci
- aktívny prístup k plneniu zverených úloh
- schopnosť pracovať v tíme a časová flexibilita
- ochota neustále na sebe pracovať a učiť sa

T.O.B. s.r.o., pôsobí v Trenčianskom kraji ako autorizované zastúpenie značky BMW už viac ako 20 rokov.

Ponúkame našim klientom komplexné profesionálne služby vysokej kvality:
Predaj nových vozidiel BMW, výkup a predaj jazdených vozidiel, predaj nových motocyklov BMW predaj originálnych náhradných dielov, podpora a predaj aj pre neznačkové servisy, predaj originálneho príslušenstva a módnej kolekcie BMW LifeStyle, pneuservis s možnosťou sezónneho uskladnenia kolies, ručné umývanie vozidiel, profesionálne čistenie interiérov a údržba exteriérov vozidiel, karosárske lakovacie práce.

Spoznajte aj Vy prestíž značky BMW a staňte sa jedným z nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4438178  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 520 EUR/mesiac