Majster dielne

T.O.B. s.r.o.

Bánovská 1033, 91321 Trenčianska Turná, www.tob-bmw.sk, okres Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + odmeny na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť a zaisťovanie kapacity a produktivity dielne
- organizovanie a zadeľovanie práce podriadeným zamestnancom
- vyhľadávanie a kontrola dodržiavania pracovných postupov a štandardov
- sledovanie a riadenie postupu jednotlivých opráv vozidiel
- vyhľadávanie dielov v katalógu
- vykonávanie technickej kvality na výstupnej kontrole
- vykonávanie skúšobných jázd
- reportovanie výsledkov dielne

- zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
- zaradenie do školiaceho systému BMW na Slovensku aj v zahraničí
- práca s najmodernejšími technológiami
- kvalitné úvodné zaškolenie a neustály odborný aj kariérny rast
- práca vo veľmi dobrom mladom kolektíve a podpora vedenia
- motivačné mzdové ohodnotenie v prípade dosiahnutých výsledkov
- individuálne finančné aj nefinančné bonusy pri dosahovaní cieľov
- 13. plat

Práca majstra dielne je veľmi náročná. Vyžaduje si vysoké nasadenie a výraznú osobnosť, ktorá má nielen technické znalosti, ale aj schopnosť organizovať, riadiť a kontrolovať prácu podriadených. Zároveň musí vedieť reagovať na potreby, znášať tlak a vedieť motivovať k výkonom. Máte skúsenosti v danej oblasti a neobávate sa prevziať na seba zodpovednosť za riadenie skupiny?
Budeme akceptovať len takých kandidátov, ktorí už v predchádzajúcej činnosti dosiahli preukázateľné výsledky. Veľmi dobré výsledky, ktoré dosiahnete, Vám však zaručia istú budúcnosť a kariérny rast. Na začiatku sa budete môcť oprieť o pomoc a podporu najvyššieho vedenia. Veľkým benefitom je aj samotná prémiová značka vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- predchádzajúce skúsenosti mechanika s praxou
- technické a analytické myslenie a veľmi dobrá orientácia na automobilovom trhu
- schopnosť organizovať a riadiť tím
- vysoké pracovné nasadenie a časová flexibilita
- ochota neustále pracovať na svojej kompetencii
- spoľahlivosť a pozitívny prístup k riešeniu zverených úloh
- anglický jazyk - základná znalosť veľkou výhodou, nie však nutnosťou
- nemecký jazyk veľkou výhodou, nie však podmienkou

T.O.B. s.r.o., pôsobí v Trenčianskom kraji ako autorizované zastúpenie značky BMW už viac ako 20 rokov.

Ponúkame našim klientom komplexné profesionálne služby vysokej kvality:
Predaj nových vozidiel BMW, výkup a predaj jazdených vozidiel, predaj nových motocyklov BMW predaj originálnych náhradných dielov, podpora a predaj aj pre neznačkové servisy, predaj originálneho príslušenstva a módnej kolekcie BMW LifeStyle, pneuservis s možnosťou sezónneho uskladnenia kolies, ručné umývanie vozidiel, profesionálne čistenie interiérov a údržba exteriérov vozidiel, karosárske lakovacie práce.

Spoznajte aj Vy prestíž značky BMW a staňte sa jedným z nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3302243  Dátum zverejnenia: 13.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix + odmeny na základe výsledkov