Geodet/GIS špecialista

T-MAPY s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 800 - 2 000 EUR/mesiacMzda bude predmetom individuálneho nastavenia podľa kvality a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s mobilným mapovacím systémom. Plánovanie a realizácia projektu mobilného mapovania. Spracovanie priestorových dát v GIS systémoch. Digitalizácia a editácia dát v GIS. Napĺňanie databázových súborov. Vektorizácia dát v 3D priestore mračna bodov z laserového skenovania v kombinácii s panoramatickými fotografiami v špecializovanom softvéri. Meračské práce v teréne s GNNS technikou. Práca s UAV od lietania až po spracovanie.  Viac informácii uchádzačom poskytneme mailom alebo telefonicky.

Flexibilný pracovný čas. Možnosť práce z domu. Pozícia nie je viazaná na sídlo spoločnosti. Motivujúce finančné ohodnotenie. Najnovšie pracovné postupy a technológie. Skvelý kolektív. Zaujímavé projekty naprieč celým Slovenskom. Odborný rast a prax. Školenia a certifikáty. Práca v spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti GIS a zberu geopriestorových údajov v SR a ČR.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Geodézia, Geografia, GIS

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

GIS - Mierne pokročilý
Quantum GIS - Mierne pokročilý
Esri ArcGIS - Základy
CAD MicroStation - Základy
AutoCAD - Základy
SQL - Základy
Pilotovanie drona - Mierne pokročilý
Pix4D - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Uchádzač by mal mať vzťah k novým technológiám a moderným spôsobom získavania údajov v teréne. Požadujeme od uchádzačov flexibilitu, zmysel pre zodpovednosť, dôslednosť, odolnosť voči stresu a pracovnému zaťaženiu, individuálnu samostatnosť, precíznosť a plánovacie schopnosti na vysokej úrovni.

T-MAPY je softvérová spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vývoj moderných geografických informačných technológií a ich praktické využívanie prostredníctvom webových aplikácií. Na tvorbu geopriestorových údajov s využitím najnovších technológii na ich zber a vyhodnocovanie. Spoločnosť ma sídlo v Bratislave a celoslovenskú pôsobnosť. Vo svojom odbore je lídrom na trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Gašpárek
Tel.: +421911211215
E-mail: poslať životopis
ID: 4810567  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac