Hľadáme operátora výroby do automobilky BA - bez potreby skúseností, zabezpečené ubytovanie a doprava

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 392 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda 1 650,- EUR (základná zložka mzdy 1 392 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príplatok za zmennosť, 13. a 14. plat., bonusy).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka: Operátor výroby v automobilke BA
  • Montáž jednotlivých dielov do vyrábaného vozidla
  • Montáž podvozkových skupín a motorov
  • Montáž interiérových častí automobilov
  • Diagnostikovanie a zúčastňovanie sa na prvej skúške vozidiel
  • Práca na výrobnej linke vo viaczmennej prevádzke
  • Testovanie funkčnosti vozidiel
  • Výroba malých súčiastok pre automobily
  • Vizuálna kontrola kvality dielov a produktov
  • Údržba a čistenie pracovného prostredia

Hľadáme ľudí bez potreby skúseností, ktorí sa chcú zapojiť do výroby automobilov. Ako operátor výroby budeš:

  • Montovať diely do vozidiel
  • Testovať a kontrolovať kvalitu vyrábaných dielov a produktov

Typický deň na pozícii operátora výroby v automobilke BA môže zahŕňať:

  • Montáž dielov do vozidiel
  • Kontrola kvality vyrábaných dielov a produktov

Pracovná doba na pozícii operátora výroby v automobilke je trojzmenná prevádzka po 8 hodín denne, 5 dní v týždni.

  • Budeš mať zabezpečené ubytovanie a dopravu na pracovisko.
  • Dostaneš pravidelné zálohy na účet a individuálny prístup na prvom mieste.
  • Budeš mať celodennú starostlivosť koordinátora a výber zo širokej ponuky benefitov.
  • Máš možnosť kariérneho rastu a zaradenia do stabilnej spoločnosti.
  • Budeš mať možnosť získať nové zručnosti a ďalšie vzdelávanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ADZ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4839393  Dátum zverejnenia: 26.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 392 EUR/mesiac