Stavebný technik

T Design, s.r.o.

Miesto práce
T Design, s.r.o., Radlinského 45, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
január 2023
1 600 EUR/mesiacPri nástupe plat 1450 €, po ukončení skúšobnej lehoty zvýšenie na 1600,- €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stavebného technika so zameraním na obkladačské práce, kamenárske práce a kompletáž sanity. Náplňou práce je koordinácia našich prác na stavbe, príprava podkladov pre obkladačov, kontrola kvality prevedených prác, kontrola súpisov prác, technické poradenstvo a riešenie problémov pri realizácii diela.

K dispozícií vozidlo, NB, mobilný telefón.

Prosím posielať životopis emailom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť programov MS Office (Word, Excel, Outlook) AutoCAD základy.
- Ochota cestovať na služobné cesty západoslovenský a stredoslovenský kraj
- skúsenosti s manažovaním práce a vedením montážnych pracovníkov
- flexibilita, spoľahlivosť a komunikatívnosť

Spoločnosť sa zaoberá realizáciou stavieb a predajom obkladov, dlažieb, prírodného kameňa, mozaík, sanity a kúpeľňového nábytku a kamenárskou výrobou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3281240  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac