Logo T&D Group s.r.o.

Špeditér/Disponent

T&D Group s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
850 - 1 800 EUR/mesiacNástupná základná mzda 850 Eur brutto + výkonové/kvalitatívne odmeny, ktorých výšku si u nás určuje každý sám a to na základe svojej šikovnosti a pracovitosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s klientami a dodávateľmi
- denná komunikácia v cudzom jazyku
- získavanie nových klientov a dodávateľov v zahraničí
- zodpovednosť za vypracovanie vhodnej cenovej ponuky pre zákazníkov
- vyhľadávanie vhodných vozidiel na prepravu
- zodpovednosť za jednotlivé prepravy
- práca s databankami
- kontrola prepráv od naloženia až po vyloženie
- vybavovanie administratívy spojenej s obchodmi

Mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely
Práca v mladom a veselom kolektíve
Teambuildingové akcie
Možnosť profesného a osobného rastu
Možnosť flexibilnej pracovnej doby
Vernostné odmeny za odpracované roky
Mimoriadne odmeny za nadpriemerný výkon zamestnanca
Moderné pracovné a technické vybavenie zamestnancov

Hľadáme kolegyňu alebo kolegu, ktorý by sa k nám pridal a pomáhal sa nám rozvíjať v ďalšom pôsobení na európskom trhu. Hľadáme čestného človeka, ktorý má chuť neustále prekonávať nové výzvy, ktoré mu každý deň prinesie, vie pružne reagovať na rôzne neočakávané situácie, ktoré ku doprave bezprostredne patria a bude to zvládať s úsmevom a nadhľadom a ktorý má chuť na sebe stále pracovať a rozvíjať sa.
Všetky CV budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.5.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

znalosť v odbore cestná doprava - výhodou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

- rutinne ovládanie aplikácií MS-Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti cestnej dopravy výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť a spoľahlivosť
- zvládanie sebaorganizácie a dobrý časový management
- chuť sa vzdelávať
- odolnosť voči stresu
- orientácia na svoje ciele a vedomie vlastnej zodpovednosti za ich dosiahnutie
- flexibilita
- čestnosť, morálka a disciplína

T&D Group – sme slovenská špedičná firma v Košiciach, ktorá sa snaží zabezpečiť prepravy našim zákazníkom a vyhovieť požiadávkam svojich dodávateľov tak, aby sa na nás stále vedeli spoľahnúť. Kladieme dôraz na rýchlosť, presnosť, flexibilitu a kvalitu ponúkaných služieb v rámci cestnej dopravy, ktorá si vyžaduje veľa okamžitých rozhodnutí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Tauber
E-mail: poslať životopis
ID: 4595158  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac