Reagujte bez životopisu

Stavebná činnosť

Bauherr SK s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 2 000 EUR/mesiacAk ste partia, po dohode možnosť práce na úkol

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hrubé stavby, obklady, dlažby, fasády, sadrokartón

Na dlhodobú spoluprácu hľadáme zodpovedných pracovníkov na stavebnú činnosť takmer každého druhu, pracuje sa po celom Liptove, platové ohodnotenie podľa skúseností a zodpovednosti. Práca najmenej na celý rok 2021. Životopis veľkou výhodou, nie však podmienkou, potrebné osobné stretnutie. Fotky prác veľkou výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Zodpovedný, pracovitý, dochvíľny,

Sme dynamicky rozvíjajúca sa stavebná firma Bauherr SK s.r.o. s niekoľkoročnými skúsenosťami v tejto oblasti. Našou najväčšou prioritou je spokojný zákazník a samozrejme kvalita našej práce. Našim hlavným zameraním je stavebná činnosť a s ňou súvisiace úkony. Náš kolektív vlastných profesionálnych pracovníkov dopĺňame preverenými a odbornými subdodávateľmi.

Našou hlavnou prioritou je výstavba rodinných domov. Či už sa jedná o holodom, hrubú stavbu, alebo dom na kľúč. Samozrejme realizujeme aj rekonštrukcie stavieb

Naše heslo znie: „spokojný zákazník, ďalší zákazník!“. Pri našej práci kladieme dôraz na každý jeden detail. Či už je to výber toho najkvalitnejšieho materiálu, ktorý je na trhu dostupný, alebo vybavenie s ktorým pracujeme. Spokojní sme iba vtedy, keď je spokojný náš zákazník. Naša práca – naša reklama.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4002060  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac