Brigáda pre študentku/ta-asistent/tka predaja v obchode s detskými odevmi AUPARK Žilina predajňa COCCODRILLO

T A J P E X spol. s r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
3,50 brutto na hod. + prémie z obratu+príplatky za prácu v sobotu, nedeľu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie vybraného tovaru
- Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
- Udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
- Dokladanie tovaru

-exkluzívne, komorné pracovné prostredie
-výborný, ústretový pracovný kolektív
-plné a zodpovedné zaškolenie
-prispôsobíme čas dochádzky Vašim školským povinnostiam a voľnočasovým aktivitám
-stravné lístky v hodnote 3,60 EUR

Žiadosť a štruktúrovaný životopis s fotografiou zasielajte na e-mail :
[email protected]

K žiadosti prosíme priložiť nasledovný text :

Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.122/2013 Z.z.

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Profesia, spol. s r.o. a T A J P E X spol. s r.o. prostredníctvom stránky www.profesia.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 1 roka, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní. Po období 1 roka budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie

Naša spoločnosť prevádzkuje na Slovensku obchody značky Coccodrillo, ktorá je vedúcou značkou na trhu s detským oblečením pôsobiacou na 24 medzinárodných trhoch, prevádzkuje 480 predajní v Európe a na Blízkom Východe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1077610  Dátum zverejnenia: 11.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50 brutto na hod. + prémie z obratu+príplatky za prácu v sobotu, nedeľu