Можливість для людей з України

Informátor / informátorka

SZŠ Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Strečnianska 20, Bratislava - Petržalka
Termín nástupu
2024-06-24

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
690

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie
Do nášho kolektívu prijmeme Informátora/Informátorku - 100% úväzok. Práca vhodná aj pre aktívneho dôchodcu.

Pracovná doba 8 hodín/denne, v čase od 06:30 do 14:30 alebo poobede v čase do 18:00- 19:00 v závislosti od prevádzkovej doby školy, bude to upresnené na osobnom pracovnom pohovore. Pracuje sa pondelok až piatok.

Vo verejnej správe sú tarifné platy, informátor je v platovej triede 1 a výška mzdy závisí taktiež podľa počtu odpracovaných rokov .

Náplň práce:
- kontrola príchodov a odchodov žiakov, ich prezúvania, udržiavanie poriadku a čistoty
- kontrola príchodov a odchodov návštevníkov, zápisy do knihy návštev, kontrola dodržiavania návštevného poriadku školy
- vydávanie, odovzdávanie a evidencia kľúčov
- obsluha služobného mobilného telefónu podávanie informácií
- vykonávanie obchôdzok po objekte školy
- starostlivosť o zeleň v priestoroch školy
- starostlivosť o zeleň vo vonkajšom areáli školy počas letných prázdnin
- iné pomocné práce podľa rozhodnutia nadriadeného

Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači, ktorí budú telefonicky kontaktovaní.

Ďalšie požiadavky
Osobné predpoklady a zručnosti:

- schopnosť pracovať v kolektíve
- kladný vzťah k deťom
- flexibilita
- samostatnosť, zodpovednosť a dôslednosť
- ochota pomáhať
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- čistý výpis z registra trestov

Potrebné doklady:

• doklady o vzdelaní
• profesijný životopis
• bezúhonnosť
• zdravotná spôsobilosť
• súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona GDPR č. 18/2018 Zb. z.

ID: 4838803  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.