Recepčná

SZC Hippokrates, spol. s r.o.

Miesto práce
Prievozská 4/A, Bratislava
Termín nástupu
20.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie
- Objednávanie pacientov na vyšetrenia a procedúry
- Zabezpečovanie komfortu pre pacientov v čakárni (občerstvenie)
- Administratíva spojená s chodom recepcie
- Práca s registračnou pokladňou, hotovosťou a platobnými terminálmi
- Zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení a dodržiavanie poriadku v okolí recepcie
-Oboznamovanie klientov so službami kliniky

- príjemné prostredie úplne novej prevádzky
- pitný režim zdarma
- lístky na kultúrne podujatia

Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba vyhovujúcich uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - expert
Microsoft Outlook - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- milý a proklientský prístup
- zvládanie súbežných úloh- multitasking
- zvládanie práce pod tlakom
- výborné komunikačné zručnosti
- ovládanie anglického jazyka

Súkromné zdravotnícke centrum Hippokrates, spol. s.r.o. v Bratislave na Prievozskej ulici poskytuje svoje služby pacientom už 22 rokov. Špecializuje sa predovšetkým na liečbu neurologických ochorení a ochorení pohybového ústrojenstva, a to najmä chrbtice a z nej plynúcich zdravotných problémov. V SZC Hippokrates však nájdete aj služby praktického lekára, psychiatra, psychológa a lekára z odboru rehabilitácie a kúpeľníctva. Poskytujeme komplexné zdravotnícke služby – diagnostiku, medikamentóznu a infúznu liečbu , veľmi kvalitnú rehabilitáciu a fyzioterapiu s množstvom rehabilitačných procedúr. Súčasťou liečebného telocviku sú cvičenia na fit-loptách, Pilatesove cvičenia a mäkké uvoľnovacie techniky. Zariadenie tiež ponúka široké spektrum detoxikačných procedúr ako hydrocolon terapiu (črevnú sprchu), klasické a lymfodrenážne masáže, výživové doplnky a čaje s detoxikačným a regeneračným účinkom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Prievozská 4/A
82109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Alexandra Berkyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3235458   Dátum zverejnenia: 7.11.2017