1 800 - 2 000 EUR Reagujte bez životopisu

Všeobecný lekár pre dospelých

SZC Hippokrates, spol. s r.o.

Miesto práce
Prievozská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2020
Celková mzda (brutto)
1 800 - 2 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých na úväzok 2,5 dňa do týždňa
- Bodovanie a vykazovanie zdravotných výkonov na zdravotné poisťovne
- Vedenie zdravotnej dokumentácie
- pracovné doba po vzájomnej dohode

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1800 btt

• Ponúkame plne vybavenú ambulanciu
• Zabezpečené zástupy v prípade dovolenky, PN atď
• káva/čaj/minerálna voda bezplatne
• Parkovacie miesto v garáži, resp. dobrá dostupnosť MHD
• Možnosť konzultovať liečbu s inými špecialistami v
odbore interná medicína a neurológia
• zdravotná starostlivosť v rámci zamestnaneckého benefitového balíka

Informácie o výberovom konaní

záujemcov prosíme posielať životopisy emailom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.12.2019 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

-atestácia v odbore všeobecné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- hľadáme kolegyňu / kolegu na dlhodobú spoluprácu
- zodpovednosť a lojálny prístup
- záujem o pacienta a jeho liečbu

Súkromné zdravotnícke centrum Hippokrates, spol. s.r.o. v Bratislave na Prievozskej ulici poskytuje svoje služby pacientom už 25 rokov. Špecializuje sa predovšetkým na liečbu neurologických ochorení a ochorení pohybového ústrojenstva, a to najmä chrbtice a z nej plynúcich zdravotných problémov. V SZC Hippokrates však nájdete aj služby praktického lekára, internistu, arteterapeuta a rehabilitáciu. Poskytujeme komplexné zdravotnícke služby – diagnostiku, medikamentóznu, infúznu liečbu, veľmi kvalitnú fyzioterapiu, diagnostiku a liečbu potravinových intolerancií. Zariadenie tiež ponúka liečebné a lymfodrenážne masáže a výživové doplnky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Prievozská 4/A
82109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Alexandra Točík Berkyová
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3142585   Dátum zverejnenia: 5.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1800 btt