Pracovná ponuka bola úspešne odoslaná na vami uvedenú e-mailovú adresu.

Neurológ s atestáciou

SZC Hippokrates, spol. s r.o.

Miesto práce
Prievozská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
02.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2500 brutto/plat ponúkaný ak ide o plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytovať špecializovanú starostlivosť v rozsahu príslušného odboru
• Samostatne vykonávať preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v špecializácii neurológia

• Práca pre prvú súkromnú neurologickú kliniku na Slovensku s 24. ročnou tradíciou
• Nadštandardne vysoká časová dotácia na vyšetrenie pacienta
• Možnosť získať unikátne know-how v odbore neurológia vypracované na základe dlhoročných skúseností s úspešnou liečbou pacientov
• Možnosť liečiť pacienta formou daily-care - umožňuje do vysokej miery plnohodnotne nahradiť liečbu pacientov v nemocničnom zariadení
(infúzna liečba, rehabilitácia, možnosť využiť holicistické medicínske postupy)

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.12.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekárska fakulta, špecializácia v uvedenom odbore, I. atestácia podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• ukončené špecializačné štúdium
• záujem o odborný a osobnostný rast
• záujem o humánnu a komplexnú liečbu pacienta
• pro-klientský prístup

Súkromné zdravotnícke centrum Hippokrates, spol. s.r.o. v Bratislave na Prievozskej ulici poskytuje svoje služby pacientom už 24 rokov. Špecializuje sa predovšetkým na liečbu neurologických ochorení a ochorení pohybového ústrojenstva, a to najmä chrbtice a z nej plynúcich zdravotných problémov. V SZC Hippokrates však nájdete aj služby praktického lekára,internistu, arteterapeuta a lekára z odboru rehabilitácie a kúpeľníctva. Poskytujeme komplexné zdravotnícke služby – diagnostiku, medikamentóznu a infúznu liečbu, veľmi kvalitnú rehabilitáciu a fyzioterapiu s množstvom rehabilitačných procedúr. Zariadenie tiež ponúka široké spektrum detoxikačných procedúr ako hydrocolon terapiu (črevnú sprchu), liečebné a lymfodrenážne masáže, výživové doplnky a čaje s detoxikačným a regeneračným účinkom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Prievozská 4/A
82109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Alexandra Berkyová
E-mail: poslať životopis
ID: 2421925   Dátum zverejnenia: 27.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2500 brutto/plat ponúkaný ak ide o plný úväzok