Logo Szalay Farm s.r.o.

Hľadáme referenta odbytu pre stabilnú, rodinnú spoločnosť

Szalay Farm s.r.o.

Miesto práce
Kostolná 734, Veľký Biel
Termín nástupu
Ihneď
1 100 EUR/mesiacMzda sa odvíja od úrovne skúseností a úrovne cudzieho jazyka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tešíme sa na nového člena tímu, ktorý bude mať na starosti:

  • Komunikáciu s odberateľmi, dopravcami a šoférmi
  • Prijímanie a spracovanie objednávok, sledovanie ich priebehu až po doručenie zákazníkovi
  • Koordináciu dopravy - spoluprácu s dopravcami a logistickými firmami, zabezpečenie včasnej a efektívnej dodávky tovaru
  • Manažovanie výroby
  • Administratívne činnosti - vedenie záznamov o objednávkach, dodacích listov, faktúr a ďalšej dokumentácie spojenej s predajom
  • Riešenie reklamácií a zabezpečenie nápravy a spokojnosti zákazníkov
  • Vedenie evidencie o predaji a skladových zásobách, príprava štatistík a reportov
  • Vyhodnocovanie výrobných parametrov
  • Plánovanie a koordinácia doručení
  • Kontrola kvality výrobkov

Váš typický deň bude zahŕňať:

  • Vybavovanie objednávok a komunikácia s odberateľmi a dopravcami
  • Plánovanie a koordinácia výroby

Vaša pracovná doba bude:

  • 8 hodín denne (7:00 - 15:30)
  • Pracovný týždeň od pondelka do piatku

  • Zabezpečíme Vám služobný telefón.
  • Nad rámec zákona Vám poskytneme príspevok na stravu, aby ste si mohli užívať chutné jedlá aj počas pracovnej doby.
  • V našej podnikovej predajni si môžete nakúpiť za výhodné ceny, aby ste ušetrili peniaze a pri tom si doprial kvalitné produkty.
  • Keď oslávite okrúhle narodeniny, darujeme Vám wellness pobyt, aby ste si moholi oddýchnuť a načerpať nové sily.
  • Pracovať u nás znamená byť súčasťou stabilnej a rodinnej spoločnosti, ktorá sa stará o svojich zamestnancov a berie ich, ako súčasť rodiny.
  • Naším kolektívom sú mladí a priateľský ľudia.
  • Zabezpečíme Vám školenia a rozvojové programy, aby ste sa mohli stále zdokonaľovať v práci.
  • Referral bonus - získajte odmenu za odporúčanie nášho zamestnania svojim priateľom a známym.
  • Zabezpečíme Vám príspevok na jazykové kurzy, aby ste sa mohli zdokonaliť v jazykoch, ktoré potrebujete v práci.
  • Okrem toho Vám poskytneme možnosť parkovať priamo pred kanceláriou, aby ste nemuseli hľadať miesto na parkovisku.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a tešíme sa, že nám čoskoro pošlete svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov, na emailovú adresu: kariera@szalayfarm.sk

V prípade, že nemáte po ruke svoje CV, pokojne nám pošlite odkaz na Váš Linked In profil. :)

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Tešíme sa na Vašu prihlášku!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Komunikácie so zákazníkmi

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Skúsenosti na obdobnej pozícii sú vítané
  • Veľmi dobré komunikačné a vyjednávacie zručnosti
  • Anglický a maďarský jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Skúsenosti s používaním MS Office
  • Zmysel pre detail a systematický prístup k práci
  • Schopnosť zameriavať sa na priority
  • Asertivita

Farma sa nachádza v obci Veľký Biel, kde sa nachádza stredisko firmy, ako aj baliareň. Zaoberáme sa pestovaním zeleniny, najmä zemiakov, cibule, mrkvy, petržlenu či lahôdkovej kukurice.

Firma vznikla v roku 1992, začínali sme s klasickými plodinami ako pšenica a kukurica a po troch rokoch sa pridali zemiaky. Okolie Veľkého Bielu pre nás poskytuje ideálne podmienky na pestovanie – kvalitnú pôdu a dostatok vody vďaka bezprostrednej blízkosti Malého Dunaja.

Už viac ako 10 rokov sa zaoberá aj balením a distribúciou vypestovaných produktov. Vďaka tomuto rozvoju v posledných rokoch denne dodávame naše produkty do obchodných sietí na Slovensku a v zahraničí. Našou víziou je ešte väčší rozvoj firmy a podpora slovenských produktov na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4839473  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac