Truhlář - výroba a montáž nábytku

SZABO interier

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Truhlář - výroba nábytku

Hledáme truhláře pro výrobu nábytku.

Nabízíme práci která tě bude bavit. Jedná se o realizaci kompletních bytových interiérů. Motivací pro tebe může být přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí a vysoké finanční hodnocení na základě provedené práce. Pracovní prostředí můžeš využít pro výrobu vlastních výrobků ať už pro svoje vlastní účely, tak pro svoje známé. Do naší výroby tě zaučí zkušení kolegové. Tvoje práce pomůže vytvořit krásný domov pro úspěšné a zajímavé zákazníky.

Náplň práce:

  • výroba nábytku na dílně
  • v případě zájmu obsluha na CNC stroji
  • kompletace výrobků dle technických výkresů
  • montáž nábytku u zákazníka

Očekáváme:

  • pozitivní přístup k práci a k zákazníkům
  • manuální a fyzickou zdatnost
  • spolehlivost a pečlivost
  • samostatnost a aktivní přístup
  • ŘP sk. B
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení na základě zkušeností a výkonu
  • po zapracování týden dovolené navíc
  • pracovní smlouvu na plný pracovní úvazek
  • lidský přístup a přátelskou atmosféru
  • možnost výroby vlastních výrobků
  • smysluplnou práci kterou zákazníci ocení
  • čistou mzdu 23 000 - 32 000,-

www.szabo-interier.cz, facebook szabo interier

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3621207  Dátum zverejnenia: 14.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 Kč/měsíc