Kontrolór kvality stavebných projektov

SYTIQ a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacZákladná mzda 2 000 EUR - 2 700 EUR. Mzda bude stanovená v závislosti od skúseností a odbornosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZABEZPEČTE kvalitu stavebných projektov ako Kontrolór kvality.  Ak máš skúsenosti v obore stavebníctva, technické normy sú ti známe,  pozitívne myslenie   a  akčnosť v krvi...    Pracujte s nami!

Hlavné body náplne práce:

*  sledovať spôsob a postup uskutočňovania stavebných projektov
*  kontrola stavebného denníka
*  kontrola dodržiavania projektovej dokumentácie
*  kontrola dodržiavania všeobecných technických požiadaviek na výstavbu
*  kontrola dodržiavania podmienok rozhodnutí vydaných na projekt
*  navrhovať odstránenia závad zistených na projekte
*  sledovať a priebežne kontrolovať kvalitu  a technológiu  vykonaných prác v súlade s  platnými zákonmi, vyhláškami, podmienkami zmluvy o dielo

PONÚKAME

​* silné zázemie stavebnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
​* stabilné pracovné miesto
​* mzdu v závislosti od schopností kandidáta
​* ročné odmeny
​* odmeny pri jubileách, významných životných udalostiach
​* flexibilná pracovná doba
* mobilný telefón, notebook, služobné vozidlo - používanie aj súkromne
​* školenia - možnosť rozšírenia kvalifikácie
​* príspevok zamestnávateľa na DDS
​* jazykové kurzy
​* MultiSport kartu
​* finančný príspevok na stravovanie
​* káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou
​* otvorenú a neformálnu firemnú kultúru
​* priateľskú atmosféru budujeme prostredníctvom teambuildingov, firemných     raňajok ​a spoločných športových aktivít​

Vaše CV zasielajte na uvedenú mailovú adresu. Uchádzačov o pracovnú pozíciu,
ktorí spĺňajú požadované kritéria, budeme kontaktovať za účelom pracovného pohovoru.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas
k spracovaniu Vašich osobných údajov
v internej evidencii, ktorý je v súlade
so Zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.
Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

prax v oblasti kontroly kvality stavebných prác min.  5 rokov, logické a technické myslenie, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita,  technické myslenie,

Osvedčenie stavebný dozor - požadované

AutoCAD - pokročilý

MS Project - pokročilý

Microsoft Excel - pokročilý

Spoločnosť SYTIQ je moderná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom a českom stavebnom trhu. V oblasti pozemného staviteľstva realizuje výstavbu administratívnych projektov, nákupných centier, priemyselných projektov, výrobných a skladovacích hál a taktiež bytových projektov, ktoré tvoria jednu zo základných stavebných štruktúr spoločnosti.
V oblasti technologickej výstavby realizuje projekty súvisiace s distribúciou a skladovaním produktov ropy a plynu. V tejto oblasti má rozsiahle skúsenosti s výstavbou líniových stavieb na plynovodoch, ropovodoch a súvisiacej infraštruktúre ako sú kompresorové stanice, meracie stanice, nádrže na ropné produkty.
ID: 4788387  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac