Projektový manažér

SYTIQ a. s.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 700 EUR/mesiacPlatové podmienky: 2 700 – 3 000 EUR/mesiac. Platové podmienky budú dohodnuté individuálne v závislosti od praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu - skúseného PROJEKTOVÉHO MANAŽÉRA pre prestížne stavebné projekty, ktorý bude riadiť a zodpovedať za celý stavebný projekt a svoj tím.

POŽADUJEME
* komplexne riadiť, organizovať, koordinovať práce a činnosti realizovaného stav. projektu
* zodpovedať za efektívne využitie výrobných prostriedkov a kapacít na projekte
* koordinovať a kontrolovať subdodávateľov z hľadiska kvality, projektovej dokumentácie
a harmonogramu stavby
* priebežne sledovať plnenie plánovaných výkonov
* koordinovať projektový tím
* spolupracovať pri uzatváraní subdodávateľských zmlúv
* zabezpečovať návrhy ročných, štvrťročných a mesačných plánov výstavby
* pravidelne reportovať manažmentu spoločnosti
* spolupracovať s projektantmi, dozorom stavby, zúčastňovať sa obchodných rokovaní
* zabezpečovať podklady pre tvorbu cien
* zodpovedať za odstránenie chýb a vzniknutých nedorobkov
* zabezpečovať odovzdanie projektu objednávateľovi
* spolupracovať pri reklamačnom procese

PONÚKAME
* silné zázemie stavebnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
* stabilné pracovné miesto
* nadštandardné finančné ohodnotenie
* odmeny za ukončenie projektu
* odmeny pri jubileách, významných životných udalostiach
* flexibilná pracovná doba
* mobilný telefón, notebook, služobné vozidlo - možnosť využívať aj na súkromné účely
* zamestnávateľ hradí cestovné náhrady, zabezpečujeme ubytovanie v bytoch
* školenia - možnosť rozšírenia kvalifikácie
* príspevok zamestnávateľa na DDS
* jazykové kurzy
* MultiSport kartu
* káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou
* otvorenú a neformálnu firemnú kultúru
* priateľskú atmosféru budujeme prostredníctvom teambuildingov, firemných raňajok
a spoločných športových aktivít
* môžete pracovať v príjemnom mladom kolektíve

Vaše CV zasielajte na uvedenú mailovú adresu. Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritéria, budeme najneskôr do 31. 10. 2022 kontaktovať za účelom pracovného pohovoru. Všetkým uchádzačom ďakujem za prejavený záujem.
Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej evidencii, ktorý je v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.
Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné staviteľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektový manažér - stavebných projektov

Počet rokov praxe

5

* VŠ vzdelanie - Pozemné stavby
* osvedčenie stavbyvedúceho: Pozemné stavby - výhoda
* znalosť práce s PC: AutoCad, MS Project, Cenkros
* znalosť problematiky a technických noriem
* schopnosť pracovať s vysokým nasadením,
zodpovednosť, samostatnosť, tímový hráč, aktívny a
pozitívny prístup k podriadeným

Spoločnosť SYTIQ je moderná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom a českom stavebnom trhu. V oblasti pozemného staviteľstva realizuje výstavbu administratívnych projektov, nákupných centier, priemyselných projektov, výrobných a skladovacích hál a taktiež bytových projektov, ktoré tvoria jednu zo základných stavebných štruktúr spoločnosti.
V oblasti technologickej výstavby realizuje projekty súvisiace s distribúciou a skladovaním produktov ropy a plynu. V tejto oblasti má rozsiahle skúsenosti s výstavbou líniových stavieb na plynovodoch, ropovodoch a súvisiacej infraštruktúre ako sú kompresorové stanice, meracie stanice, nádrže na ropné produkty.
ID: 4376451  Dátum zverejnenia: 19.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac