Stavbyvedúci

SYTIQ a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiac1500 - 2200 EUR v závislosti od skúseností a odbornosti uchádzača + odmeny, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu mladých a dynamických ľudí chceme nájsť toho NAJ človeka, kolegu .
Ak chceš získať a prehĺbiť si skúsenosti z riadenia zaujímavých stavebných projektov a rozvíjať sa, tu je príležitosť !!!

Náplň práce zahŕňa:
• organizácia, dohľad a kontrola nad vykonávaním stavebných prác na projekte v
súlade s projektovou dokumentáciou, harmonogramom, taktiež z pohľadu objemu,
kvality, technologickej disciplíny, pravidiel HSE
• priebežná kontrola nákladovosti stavby a zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtu
• koordinácia subdodávateľov a riadenie vlastných zamestnancov
• vedenie stavebnej technickej dokumentácie v zmysle stavebného zákona
• zodpovednosť za výrobné prostriedky pridelené na projekt
• zodpovednosť za odstránenie nedostatkov a nedorobkov
• spolupráca s prípravou stavby na kolaudácii a odovzdaní stavby
• vystavenie a potvrdenie súpisu vykonaných prác, podkladov pre fakturáciu

• zamestnávateľ hradí cestovné náhrady ( diéty), ubytovanie - zabezpečené v
bytoch
• poskytujeme služobné vozidlo s možnosťou využitia na súkromné účely, mobilný
telefón, notebook,
• nadštandardné finančné ohodnotenie, vernostný 13. plat
• odmeny pri pracovných jubileách
• môžete pracovať v príjemnom mladom kolektíve
• chcete sa vzdelávať - zabezpečíme Vám potrebný odborný kurz
• budujeme priateľskú atmosféru medzi zamestnancami na firemných akciách formou
letného teambuildingu, vianočnej párty, rôznych športových akcií
• zabezpečujeme pre každého záujemcu MultiSport kartu
• otvorená a neformálna firemná kultúra
• káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou

• silné zázemie stavebnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
• stabilná práca

Vaše CV zasielajte na uvedenú mailovú adresu. Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritéria, budeme najneskôr do týždňa od zaslania CV kontaktovať za účelom pracovného pohovoru. Všetkým uchádzačom ďakujem za prejavený záujem.
Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej evidencii, ktorý je v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.
Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• SŠ alebo VŠ vzdelanie stavebného smeru
• osvedčenie Stavbyvedúceho – výhodou
• skúsenosti s realizáciou stavebných projektov na
pozícii Stavbyvedúci
• skúsenosti s riadením a koordináciou ľudí
• vysoká miera samostatnosti, zodpovednosti
• znalosť pravidiel a postupov stavebného riadenia
• technické myslenie, priestorové videnie a správny
odhad
• AutoCad, MS Project, MS Office
• vodičský preukaz – skup. B

Spoločnosť SYTIQ je moderná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom a českom stavebnom trhu. V oblasti pozemného staviteľstva realizuje výstavbu administratívnych projektov, nákupných centier, priemyselných projektov, výrobných a skladovacích hál a taktiež bytových projektov, ktoré tvoria jednu zo základných stavebných štruktúr spoločnosti.
V oblasti technologickej výstavby realizuje projekty súvisiace s distribúciou a skladovaním produktov ropy a plynu. V tejto oblasti má rozsiahle skúsenosti s výstavbou líniových stavieb na plynovodoch, ropovodoch a súvisiacej infraštruktúre ako sú kompresorové stanice, meracie stanice, nádrže na ropné produkty.
ID: 4118646  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac