Stavbyvedúci

SYTIQ a. s.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiac1500 - 2000 podľa skúseností a odbornosti uchádzača + odmeny, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje činnosť a funkčnosť ním riadeného projektu,
Organizácia prác v súlade s harmonogramom, dodržiavanie postupových termínov,
Zabezpečuje kontrolu realizovaných prác z pohľadu objemu, kvality, technologickej disciplíny,
Riadi a zabezpečuje činnosť majstrov a výrobných zamestnancov, kontroluje dochádzku a pracovnú disciplínu zamestnancov,
Vykonáva kontrolu úplnosti a kvality preberanej projektovej dokumentácie,
Vedie stavebný denník, sústreďuje a zakladá jeho prílohy v zmysle stavebného zákona,
Zodpovedá za výrobné prostriedky pridelené na projekt, za dodaný materiál a jeho zabudovanie v požadovanej kvalite a podľa projektovej dokumentácie,
Zodpovedá za odstránenie nedostatkov a nedorobkov,
Zabezpečuje dodržiavanie BOZP a OPP na projekte,
Spolupracuje s prípravou stavby na kolaudácii a odovzdaní stavby,
Zabezpečuje vystavenie a potvrdenie súpisu vykonaných prác, podkadov pre fakturáciu.

Môžete pracovať v príjemnom mladom kolektíve,
Chcete sa vzdelávať? Zabezpečíme Vám potrebný odborný kurz,
Zamestnávateľ hradí cestovné náhrady ( diéty), ubytovanie, ktoré je zabezpečené v bytoch,
Poskytujeme mobilný telefón, notebook, služobné vozidlo s možnosťou využitia na súkromné účely,
Poskytujeme nadštandardné finančné ohodnotenie, vernostný 13. plat,
Budujeme priateľskú atmosféru medzi zamestnancami na firemných akciách formou letného teambuildingu, vianočnej párty, rôznych športových akcií,
Zabezpečujeme pre každého záujemcu MultiSport kartu

Vaše CV zasielajte na uvedenú mailovú adresu. Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritéria, budeme najneskôr do týždňa od zaslania CV kontaktovať za účelom pracovného pohovoru.
Všetkým uchádzačom ďakujem za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavbyvedúci

Počet rokov praxe

2

Máte stavebné vzdelanie a skúsenosti s realizáciou pozemného staviteľstva ?
Ste komunikatívny, samostatný, s technickým myslením ?
Viete pracovať s AutoCad a MS Project ?

Spoločnosť SYTIQ je moderná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom a českom stavebnom trhu. V oblasti pozemného staviteľstva realizuje výstavbu administratívnych projektov, nákupných centier, priemyselných projektov, výrobných a skladovacích hál a taktiež bytových projektov, ktoré tvoria jednu zo základných stavebných štruktúr spoločnosti.
V oblasti technologickej výstavby realizuje projekty súvisiace s distribúciou a skladovaním produktov ropy a plynu. V tejto oblasti má rozsiahle skúsenosti s výstavbou líniových stavieb na plynovodoch, ropovodoch a súvisiacej infraštruktúre ako sú kompresorové stanice, meracie stanice, nádrže na ropné produkty.
ID: 3809465  Dátum zverejnenia: 24.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac