Operátor CNC strojov

Systemair Production a. s.

Miesto práce
Systemair production, Hlavná, Kalinkovo
Termín nástupu
dohodou, čo najskôr
1 700 EUR/mesiacZákladná mzda cca 1040 Eur a k tomu: + dochádzkový bonus - 50 Eur/mesiac + osobné hodnotenie - 200 Eur/mesiac + výkonnostná prémia - max 300 Eur/ mesiac + rizikový príplatok čo dokopy robí priemerne mzdu 1700 eur mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inovatívna výrobná spoločnosť kúsok od Šamorína hľadá do svojho tímu novú posilu do výroby k CNC strojom, ktorými sa naša výroba začína a sú dôležitým prvkom v celom našom výrobnom procese  Pridajte sa k nám a  pomôžte každému vychutnať si čerstvý, čistý, regulovaný vzduch, ale nie na úkor životného prostredia. Všetko potrebné vás naučíme, nie je nutné mať žiadnu prax.

Čo bude vašou náplňou práce:

  • Obsluha CNC stroja, ktorý je základným nástrojom pri výrobe vzduchotechnických komponentov dodávaných do celého sveta
  • Udržiavanie čistoty pracoviska a používaných strojov, pracovísk
  • Dodržiavanie smerníc BOZP a PO

  • Práca v dvojzmennej prevádzke PO-PIA 6-14 a 14-22, zmena sa mení týždenne
  • Odborné zaškolenie na pracovisko
  • Priateľské pracovné prostredie
  • Pracovné oblečenie aj topánky
  • Stabilná práca v silnej nadnárodnej spoločnosti
  • Možnosť prísť do práce autom, bicyklom či autobusom (zastávka je cca 150m od závodu)
  • ​Odmena navyše 2x ročne (leto, zima)
  • Príspevok na DDS
  • Príspevky pri rôznych životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa)
  • Pravidelný prísun ovocia na pracovisku
  • Firemná kantína
  • Zamestnanecké akcie (vianočný večierok, športové dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálne zručný

znalosť ovládania CNC stroja  - výhodou (nie programovanie, nastavovanie)

chuť pracovať

zodpovedný prístup k práci

Systemair je popredný svetový dodávateľ vysokokvalitných produktov a systémov pre vetranie, vykurovanie a chladenie. Už 50 rokov poskytujeme zákazníkom inovatívne, udržateľné a energeticky účinné produkty a HVAC riešenia.

Od nášho prvého vynálezu v malej dielni vo Švédsku až po naše súčasné prevádzky v 52 krajinách, 90 partnerských spoločností a viac ako 6500 zamestnancov. Bez ohľadu na to, ako ďaleko do budúcnosti pokročíme, náš inovatívny duch a základné hodnoty zostávajú rovnaké.

Sme globálna rodina inovátorov a priekopníkov – inžinierov, technikov a profesionálov v oblasti služieb zákazníkom. Všetko s jedným spoločným cieľom: pomôcť každému vychutnať si čerstvý, čistý, regulovaný vzduch pre optimálne vnútorné prostredie a pohodlie, ale nie na úkor životného prostredia.

Výrobný závod Systemair Production a.s., v Kalinkove, vyvíja a vyrába vzduchotechnické výrobky, ktoré sú exportované do viac ako 50 krajín sveta. Okrem vývoja a výroby využíva spoločnosť aj vlastné a ojedinelé vzduchotechnické laboratórium.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alžbeta Grambličková
E-mail: poslať životopis
ID: 4838540  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac