Logo Systemair Production a. s.

Skladník s obsluhou VZV

Systemair Production a. s.

Miesto práce
Kalinkovo 371, Kalinkovo
Termín nástupu
asap
1 225 EUR/mesiacZákladná mzda 1125 € + 100€ (doch.bonus+ osob. ohod), príplatok za VZV + 50 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inovatívna výrobná spoločnosť kúsok od Bratislavy hľadá do svojho tímu novú posilu do skladu. Ak máte chuť stať sa súčasťou globálnej rodiny inovátorov a priekopníkov – inžinierov, technikov a profesionálov v oblasti služieb zákazníkom neváhajte prihlásiť sa. Náš spoločný cieľ je pomôcť každému vychutnať si čerstvý, čistý, regulovaný vzduch, ale nie na úkor životného prostredia.

Čo bude vašou náplňou práce:
• Prijímanie/výdaj tovarových zásob a uskladnenie prijatého tovaru na určené miesta
• Vyskladňovanie tovaru zo skladu na základe prijatých objednávok a ich balenie na
expedíciu
• Práca so skenerom
• Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka pri manipulácii s tovarom (školenie a preukaz na
VZV Vám zabezpečíme)

Práca s modernými technológiami v jednozmennej prevádzke PO-PIA od 7:00hod. do 15:30hod
Čisté a priateľské pracovné prostredie
Odmena navyše 2x ročne (leto, zima)
Príspevok na DDS
Príspevky pri rôznych životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa, nepriaznivé životné udalosti)
Pravidelný prísun ovocia na pracovisku
Firemná kantína
Zamestnanecké akcie ( vianočný večierok, dni zdravia, športové dni)
Zázemie silnej zahraničnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax s VZV nutná

•chuť učiť sa

• aktívny a zodpovedný prístup k práci
• samostatnosť
• pohotovosť a fyzická zdatnosť
• zvládanie stresových situácií

Systemair je popredný svetový dodávateľ vysokokvalitných produktov a systémov pre vetranie, vykurovanie a chladenie. Už takmer 50 rokov poskytujeme zákazníkom inovatívne, udržateľné a energeticky účinné produkty a HVAC riešenia.

Od nášho prvého vynálezu v malej dielni vo Švédsku až po naše súčasné prevádzky v 52 krajinách, 90 partnerských spoločností a viac ako 6500 zamestnancov. Bez ohľadu na to, ako ďaleko do budúcnosti pokročíme, náš inovatívny duch a základné hodnoty zostávajú rovnaké.

Sme globálna rodina inovátorov a priekopníkov – inžinierov, technikov a profesionálov v oblasti služieb zákazníkom. Všetko s jedným spoločným cieľom: pomôcť každému vychutnať si čerstvý, čistý, regulovaný vzduch pre optimálne vnútorné prostredie a pohodlie, ale nie na úkor životného prostredia.

Výrobný závod Systemair Production a.s., v Kalinkove, vyvíja a vyrába vzduchotechnické výrobky, ktoré sú exportované do viac ako 50 krajín sveta. Okrem vývoja a výroby využíva spoločnosť aj vlastné a ojedinelé vzduchotechnické laboratórium.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alžbeta Grambličková
E-mail: poslať životopis
ID: 4661178  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 225 EUR/mesiac