BIM Modeller

Systemair Production a. s.

Miesto práce
Kalinkovo
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od kvality a skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stáleho člena do novovytvoreného tímu, ktorý sa v rámci našej firmy bude zaoberať tvorbou BIM modelov vzduchotechnických prvkov. Tvojou hlavnou náplňou bude modelovanie v 3D objektov, ktoré po spojení s dátami budú tvoriť inteligentný 3D model.
Okrem možnosti nadobudnutia nových skúseností a znalostí v aktuálnej téme BIM-u, ktorá udáva nový trend v projektovaní stavieb a infraštruktúry, je tiež zaujímavý globálny rozmer pozície. Modelovať totiž budeš okrem lokálnych výrobkov aj všetky ostatné produkty, ktoré patria do portfólia spoločnosti Systemair Group a sú vyrábané v zahraničí.
To znamená aj zlepšenie jazykových a komunikačných zručností. Navyše máš možnosť prispieť svojimi nápadmi a myšlienkami pri tvorbe nového tímu.
Pozícia je veľmi vhodná pre absolventa strednej, či vysokej školy, najmä v oblasti stavebníctva, vzduchotechniky.

  • zázemie vedúcej spoločnosti v oblasti VZT
  • skúsenosti - spolupráca s medzinárodnou spoločnosťou na slovenskom trhu
  • 13. a 14. plat
  • príspevok na DDS
  • možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite k nám svoj profesný životopis. Odpovedať budeme iba kandidátom, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojárstvo, vzduchotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zručnosť v narábaní s technickými dátami
  • porozumenie 3D dátovým štruktúram
  • záujem naučiť sa modelovať v internom 3D nástroji
  • schopnosť pracovať v tíme
  • technické myslenie
  • znalosť anglického jazyka (min B2)
  • znalosť balíka Microsoft Office
  • výhodou je vzdelanie v oblasti stavebníctva, najmä v
odbore vzduchotechniky, a znalosť konceptu BIM
  • štruktúrovanosť, dôslednosť, zodpovednosť, flexibilita
  • záujem o nové technológie
  • aktívny záujem zdokonaľovať sa
  • všeobecný proaktívny prístup

Systemair je popredný svetový dodávateľ vysokokvalitných produktov a systémov pre vetranie, vykurovanie a chladenie. Už takmer 50 rokov poskytujeme zákazníkom inovatívne, udržateľné a energeticky účinné produkty a HVAC riešenia.

Od nášho prvého vynálezu v malej dielni vo Švédsku až po naše súčasné prevádzky v 52 krajinách, 90 partnerských spoločností a viac ako 6500 zamestnancov. Bez ohľadu na to, ako ďaleko do budúcnosti pokročíme, náš inovatívny duch a základné hodnoty zostávajú rovnaké.

Sme globálna rodina inovátorov a priekopníkov – inžinierov, technikov a profesionálov v oblasti služieb zákazníkom. Všetko s jedným spoločným cieľom: pomôcť každému vychutnať si čerstvý, čistý, regulovaný vzduch pre optimálne vnútorné prostredie a pohodlie, ale nie na úkor životného prostredia.

Výrobný závod Systemair Production a.s., v Kalinkove, vyvíja a vyrába vzduchotechnické výrobky, ktoré sú exportované do viac ako 50 krajín sveta. Okrem vývoja a výroby využíva spoločnosť aj vlastné a ojedinelé vzduchotechnické laboratórium.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 3895856  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac