Konštruktér

Systemair Production a. s.

Miesto práce
Kalinkovo
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ mesačná prémia až do výšky 40%, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • návrh koncepcie a vývoj nových výrobkov v oblasti vzduchotechniky /vetranie a klimatizácia/
  • tvorba 3D-modelov výrobkov a ich častí v systéme Pro-Engineer / Creo
  • spracovanie výkresovej dokumentácie, kusovníkov a podkladov pre výrobu, kooperácie a kontrolu
  • spolupráca s výrobou a ostatnými oddeleniami pri vývoji a montáži funkčných vzorov a prototypov
  • spolupráca pri skúškach prototypov vo firemnom laboratóriu
  • návrhy na zmeny a zlepšenie technických , technologických a ekonomických parametrov výrobkov
  • inovácia výrobkov
  • vykonávanie zmenových konaní výkresov

  • pružná pracovná doba
  • zázemie silnej zahraničnej spoločnosti
  • práca s modernými technológiami
  • firemné vzdelávanie, školenia, podpora kariérneho rastu
  • práca v perspektívnom a dynamickom kolektíve
  • zohľadnenie aktívneho prístupu k práci v mzdovom ohodnotení
  • 13. a 14. plat
  • jubilejné odmeny

Výberové konanie bude prebiehať vo forme osobného pohovoru s vybranými uchádzačmi, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

prax v strojárskom odbore a v konštruovaní minimálne 3 roky. Práca nie je vhodná pre absolventa
  • skúsenosti v oblasti konštruovania strojárskych výrobkov,
  • samostatnosť, zodpovedný prístup k práci, flexibilita, zmysel pre inováciu, kreativita,
  • skúsenosti s prácou v tíme,
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni vítaná

Systemair je popredný svetový dodávateľ vysokokvalitných produktov a systémov pre vetranie, vykurovanie a chladenie. Už takmer 50 rokov poskytujeme zákazníkom inovatívne, udržateľné a energeticky účinné produkty a HVAC riešenia.

Od nášho prvého vynálezu v malej dielni vo Švédsku až po naše súčasné prevádzky v 52 krajinách, 90 partnerských spoločností a viac ako 6500 zamestnancov. Bez ohľadu na to, ako ďaleko do budúcnosti pokročíme, náš inovatívny duch a základné hodnoty zostávajú rovnaké.

Sme globálna rodina inovátorov a priekopníkov – inžinierov, technikov a profesionálov v oblasti služieb zákazníkom. Všetko s jedným spoločným cieľom: pomôcť každému vychutnať si čerstvý, čistý, regulovaný vzduch pre optimálne vnútorné prostredie a pohodlie, ale nie na úkor životného prostredia.

Výrobný závod Systemair Production a.s., v Kalinkove, vyvíja a vyrába vzduchotechnické výrobky, ktoré sú exportované do viac ako 50 krajín sveta. Okrem vývoja a výroby využíva spoločnosť aj vlastné a ojedinelé vzduchotechnické laboratórium.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 3244110  Dátum zverejnenia: 24.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac