Operátori CNC strojov

Systemair Production, a. s.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
Dohoda, ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Nastavovanie a obsluha laserových CNC strojov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000 € brutto + ostatné príplatky, konečná mzda záleží od skúsenosti a praxe kandidátov

- Motivačné finančné ohodnotenie úmerné pozícii a dosahovaným výsledkom,
- 13. plat,
- dochádzkový bonus
- zaujímavé čerpanie SF/darčekové poukážky, celozávodné rodinné výlety, DDS/
- stravovanie v jedálni spoločnosti za minimálny doplatok,
- celozávodná zimná dovolenka
- školenia v rámci pracovnej pozície,
- moderné prostredie a výrobné linky,
- práca v nadnárodnej a rozrastajúcej sa spoločnosti, na trhu pôsobí už od r. 1990
- výplata vždy pravidelne a načas do 10. v mesiaci,
- stabilita

Obsadzujeme viacero pracovných miest CNC operátorov. Nástup do práce / dohoda, pohovory sa budú konať priebežne. Na pohovor budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

prax na obdobnej pozícií je výhodou, manuálna zručnosť, technické zmýšľanie, vysoké pracovné nasadenie, zodpovedný prístup k práci, precíznosť, ochota pracovať na zmeny /aj nočné/

Švédska spoločnosť Systemair Production, a. s. je členom Systemair Group, medzinárodnej skupiny firiem, ktorá je jedným z lídrov v oblasti vývoja a výroby vzduchotechnických jednotiek a komponentov, dodávaných do viac ako 50 krajín sveta.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Systemair Production, a.s.
Hlavná 371
900 43 Kalinkovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Fričová
Tel.: +421240203156
E-mail: poslať životopis
ID: 2806249   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 € brutto + ostatné príplatky, konečná mzda záleží od skúsenosti a praxe kandidátov