Reagujte bez životopisu

Montér samohasiacich zariadení (m/ž)

Systeex Fire Safety s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
3 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakol'ko stále rastieme, hl'adáme za účelom posilnenia našich pracovnych timov
angažovaných zamestnancov na poziciu

ldeálne pre pracovnikov meniacich obor pôsobnosti / začínajúcich profesionálov v oblasti požiarnej ochrany / sprinklerových technológií.
Zaškolenie sa koná v rámci školiaceho systému Systeex Academy.

Vaša hlavná náplň práce:

  • Inštalácia sprinklerových systémov v rôznych oblastiach (automobilová výroba, logistika, obchodné centrá, kancelárske a obchodné budovy, ako aj iné oblasti priemyslu).
  • Výstavba komplexných sprinklerových centrál s naftovými a elektrickými čerpadlami, samočinnými ventilmi a ich prívodmi.
  • Realizácia špeciálnych hasiacich systémov (napr. penové hasiace zariadenia, zariadenia využívajúce vodnú hmlu, mrazuvzdorné hasiace systémy).

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • ukončené odborné vzdelanie prednostne z oblasti technického vybavenia stavieb, obrábania kovov, strojárstva, sanity, kúrenia a klimatizačnej techniky
  • časová a územná flexibilita pre montáže v rámci celého Nemecka
  • vodičský preukaz triedy B nutný
  • dobrá telesná zdatnosť
  • schopnosť práce v tíme a zodpovednosť
  • skúsenosti s montážnymi prácami sú vítané
  • nezávislosť

Pracovná pozícia je ideálna aj pre pracovníkov meniacich obor pôsobnosti / začínajúcich profesionálov v oblasti požiarnej ochrany / sprinklerových technológií. Zaškolenie sa koná v rámci školiaceho systému Systeex Academy.

Oceníme znalosť nemeckého jazyka

Ponúkame Vám:

  • nemeckú pracovnú zmluvu
  • nadpriemerné finančné ohodnotenie
  • zdravotné a sociálne poistenie v Nemecku
  • služobné vozidlo pri vytvorení pracovného tímu min. 2 montérov a viac
  • profesionálne ochranné pracovné oblečenie a náradie
  • prácu v renomovanej spoločnosti (Najlepší zamestnávateľ Hesenska 2021 a jeden z najlepšich zamestnávateľov Nemecka 2021)
  • interný program vzdelávania, ktorý Vás kompaktne a cielene kvalifikuje na realizáciu protipožiarnych projektov spol. Systeex
  • možnosť kariérneho rastu (napr. na pozíciu vedúceho montéra / vedúceho stavby)

Zahraničné pracovné cesty
Vzdelávacie kurzy, školenia
Firemné akcie
Dovolenka 5 týždňov
Bonusy/prémia