Laborant/ka

Syráreň Havran, a.s.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda 3,83 €/hod. + 14 % prémie, príplatky za poobednú zmenu, príplatky za víkendy, sviatky, po zapracovaní základná mzda 4,13 €/hod. + 14 % prémie,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly
- kontrola organoleptických vlastností
- fyzikálno-chemická a mikrobiologická kontrola výrobkov
- vyhodnocovanie a evidencia výsledkov meraní

- práca v stabilnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- odborné zaškolenie
- dochádzkový bonus
- výhodná zamestnanecká zľava na naše výrobky

Informácie o výberovom konaní

zastupovanie počas rodičovskej dovolenky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.3.2020 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárskeho alebo chemického zamerania

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax v laboratóriu výhodou

Syráreň Havran, a.s., je členom silnej mliekárenskej skupiny Tatranská Mliekáreň. Vyrába syry typu eidam, ementáler, parených a parených údených syrov, čerstvého syra, bryndze a trvanlivého mlieka. Predaj produktov je orientovaný na domáci trh, ale aj na zahraničné trhy s potenciálom ďalšieho rozvoja. Svojim odberateľom sa snaží poskytovať kvalitné výrobky regionálneho charakteru pri dodržiavaní vysokých hygienických štandardov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Priemyselná 1339
905 27 Senica

Kontakt

ID: 3869565  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac