1 000 - 1 250 EUR

Technológ výroby a analytik

Syráreň Havran, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 1339, Senica
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sledovanie technologických postupov výroby,
- navrhovanie zmien technologických postupov,
- zavádzanie a sledovanie technologických zmien vo výrobe,
- mesačné vyhodnocovanie THN a zavádzanie zmien v receptúrach výroby
- príprava dokumentácie súvisiacej s výrobou
- návrh a vývoj výrobkov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

960

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti

Ak Vás oslovila pracovná ponuka našej spoločnosti, tak nás neváhajte kontaktovať.
Váš motivačný list spolu so životopisom zasielajte elektronicky na e-mail: [email protected]
V žiadosti uveďte názov pracovnej pozície, o ktorú máte záujem.

Priložte súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle Zák. č 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov: Osobné údaje poskytol priamo uchádzač v priložených dokumentoch (životopis, motivačný list, iné). Súhlasím, aby mnou poskytnuté osobné údaje boli vedené v spoločnosti Syráreň Havran a.s. pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 12 mesiacov a následne budú zlikvidované. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.9.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, chemicko-technologické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• škola so zameraním na potravinárstvo, kvalitu, chemicko-technologické
• prax v potravinárskom ( mliekarenskom) priemysle
• komunikačné schopnosti
• schopnosť poučiť sa z chýb a analyzovať neúspech

Syráreň Havran, a.s., je členom silnej mliekárenskej skupiny Tatranská Mliekáreň. Vyrába syry typu eidam, ementáler, parených a parených údených syrov, čerstvého syra, bryndze a trvanlivého mlieka. Predaj produktov je orientovaný na domáci trh, ale aj na zahraničné trhy s potenciálom ďalšieho rozvoja. Svojim odberateľom sa snaží poskytovať kvalitné výrobky regionálneho charakteru pri dodržiavaní vysokých hygienických štandardov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Priemyselná 1339
905 27 Senica

Kontakt

ID: 3737575   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   960