Skladník MTZ

Syráreň Havran, a.s.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou SKLADNÍKA MTZ v našej spoločnosti bude:

• vedenie skladovej evidencie (žiadanky, príjemky, výdajky), evidencie vrátených obalov, paletového hospodárstva
• zodpovedá za príjem, manipuláciu, skladovanie a výdaj materiálu do / zo skladu
• navážanie, vyvážanie materiálu do / zo skladu
• plynulé a včasné zásobovanie jednotlivých stredísk materiálom
• zodpovednosť za prácu s hodnotami
• manipulácia s VZV, paletovým vozíkom (platný preukaz na VZV sk. A, W1, tr. I,II)
• práca s PC, každodenná práca s interných programom spoločnosti
• vykonávanie pravidelných inventúr
• dodržiavanie interných predpisov, pracovných postupov, bezpečnostných, hygienických podmienok a požiadaviek kvality

práca v stabilnej spoločnosti,
odborné zaškolenie,
štandardný sociálny program,
príspevok na DDS
výhodná zamestnanecká zľava na naše výrobky

Ak Vás oslovila pracovná ponuka našej spoločnosti, tak nás neváhajte kontaktovať.
Váš motivačný list spolu so životopisom zasielajte elektronicky na e-mail: svecovad@syrarenhavran.sk
Priložte súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle Zák. č 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov: Osobné údaje poskytol priamo uchádzač v priložených dokumentoch (životopis, motivačný list, iné). Súhlasím, aby mnou poskytnuté osobné údaje boli vedené v spoločnosti Syráreň Havran a.s. pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 12 mesiacov a následne budú zlikvidované. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.3.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• prax s VZV min. 1 rok
• platný preukaz na VZV sk. A, W1, tr. I, II
• vodičský preukaz sk. B
• bezúhonnosť
• spoľahlivosť práce s hodnotami
• zodpovedný prístup k plneniu pracovných povinností

Syráreň Havran, a.s. pokračuje v 60-ročnej tradícii výroby kvalitných syrov, ktoré nájdete vo vašich obchodoch pod značkou Záhorácky syr Havran.

Syráreň Havran, a.s. patrí k firmám zaoberajúcim sa výrobou syrov, mlieka a iných mliečnych výrobkov v regióne. Predaj produktov je smerovaný na domáci a čiastočne zahraničné trhy s potenciálom neustáleho rozvíjania sa.

Svojim zákazníkom sa snažíme poskytovať kvalitné a zdravé výrobky, pričom spracovaním prvotriednych surovín naše produkty zabezpečujú vysoký štandard. Výrobný program tvoria prevažne polotvrdé prírodné syry typu eidam, gouda, tiež parené, údené, čerstvé syry, mlieko a mliečne výrobky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Priemyselná 1339
905 27 Senica

Kontakt

ID: 3308439   Dátum zverejnenia: 12.2.2018