Skladník MTZ

TAMI GROUP

Miesto práce
okres Senica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou SKLADNÍKA MTZ v našej spoločnosti bude:

• vedenie skladovej evidencie (žiadanky, príjemky, výdajky), evidencie vrátených obalov, paletového hospodárstva
• zodpovedá za príjem, manipuláciu, skladovanie a výdaj materiálu do / zo skladu
• navážanie, vyvážanie materiálu do / zo skladu
• plynulé a včasné zásobovanie jednotlivých stredísk materiálom
• zodpovednosť za prácu s hodnotami
• manipulácia s VZV, paletovým vozíkom (platný preukaz na VZV sk. A, W1, tr. I,II)
• práca s PC, každodenná práca s interných programom spoločnosti
• vykonávanie pravidelných inventúr
• dodržiavanie interných predpisov, pracovných postupov, bezpečnostných, hygienických podmienok a požiadaviek kvality

práca v stabilnej spoločnosti,
odborné zaškolenie,
štandardný sociálny program,
príspevok na DDS
výhodná zamestnanecká zľava na naše výrobky

Ak Vás oslovila pracovná ponuka našej spoločnosti, tak nás neváhajte kontaktovať.
Váš motivačný list spolu so životopisom zasielajte elektronicky na e-mail: [email protected]
Priložte súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle Zák. č 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov: Osobné údaje poskytol priamo uchádzač v priložených dokumentoch (životopis, motivačný list, iné). Súhlasím, aby mnou poskytnuté osobné údaje boli vedené v spoločnosti Syráreň Havran a.s. pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 12 mesiacov a následne budú zlikvidované. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• prax s VZV min. 1 rok
• platný preukaz na VZV sk. A, W1, tr. I, II
• vodičský preukaz sk. B
• bezúhonnosť
• spoľahlivosť práce s hodnotami
• zodpovedný prístup k plneniu pracovných povinností

Tatranská mliekareň a. s. je expandujúca slovenská firma zaoberajúca sa spracovaním mlieka, výrobou a predajom mliekarenských výrobkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3308439  Dátum zverejnenia: 12.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou