Operátov výroby, operátor baliacej linky

Syráreň Havran, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 1339, Senica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vo výrobe
- obsluha výrobnej linky
- príprava materiálu, surovín a výrobkov k výrobe a k baleniu
- balenie výrobkov, ukladanie do kartónov, na palety
- etiketovanie výrobkov
- sanitačné práce zodpovedajúce požiadavkám hygieny

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- odborné zaškolenie
- mzda načas
- štandardný sociálny program
- stabilizačný príspevok
- príspevok na DDS
- výhodná zamestnanecká zľava na naše výrobky

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.3.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyučený v potravinárskom odbore výhodou
- zodpovedný prístup k práci
- dodržiavanie základných hygienických návykov

Syráreň Havran, a.s. pokračuje v 60-ročnej tradícii výroby kvalitných syrov, ktoré nájdete vo vašich obchodoch pod značkou Záhorácky syr Havran.

Syráreň Havran, a.s. patrí k firmám zaoberajúcim sa výrobou syrov, mlieka a iných mliečnych výrobkov v regióne. Predaj produktov je smerovaný na domáci a čiastočne zahraničné trhy s potenciálom neustáleho rozvíjania sa.

Svojim zákazníkom sa snažíme poskytovať kvalitné a zdravé výrobky, pričom spracovaním prvotriednych surovín naše produkty zabezpečujú vysoký štandard. Výrobný program tvoria prevažne polotvrdé prírodné syry typu eidam, gouda, tiež parené, údené, čerstvé syry, mlieko a mliečne výrobky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Priemyselná 1339
905 27 Senica

Kontakt

ID: 3304785   Dátum zverejnenia: 7.2.2018