Zámočník

Syráreň Havran, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 1339, Senica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zámočnícke a zváračské práce,
vykonáva jednoduché opravy a údržbu zverených strojov a zariadení,
zodpovedá za kvalitu pridelenej práce,

práca v stabilnej slovenskej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

zváračský preukaz ZM1, zváranie CO2, len výhoda, nie podmienka,
manuálna zručnosť

Syráreň Havran, a.s. pokračuje v 60-ročnej tradícii výroby kvalitných syrov, ktoré nájdete vo vašich obchodoch pod značkou Záhorácky syr Havran.

Syráreň Havran, a.s. patrí k firmám zaoberajúcim sa výrobou syrov, mlieka a iných mliečnych výrobkov v regióne. Predaj produktov je smerovaný na domáci a čiastočne zahraničné trhy s potenciálom neustáleho rozvíjania sa.

Svojim zákazníkom sa snažíme poskytovať kvalitné a zdravé výrobky, pričom spracovaním prvotriednych surovín naše produkty zabezpečujú vysoký štandard. Výrobný program tvoria prevažne polotvrdé prírodné syry typu eidam, gouda, tiež parené, údené, čerstvé syry, mlieko a mliečne výrobky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Priemyselná 1339
905 27 Senica
ID: 3156665   Dátum zverejnenia: 10.8.2017