Laborant mikrobiológie

SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.

Miesto práce
Lastomírska 1, Michalovce
Termín nástupu
asap
4,29 EUR/hod.+ ďalšie navýšenie v zmysle interných predpisov + príplatky za zmennosť + variabilná zložka mzdy 10% v nadväznosti na plnenie stanovených kritérií + dovolenková a vianočná odmena. Konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore. V Bel odmeňujeme spravodlivo, zohľadňujeme hodnotu, ktorú kolegovia môžu priniesť do tímu ako aj situáciu na trhu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonáva mikrobiologické rozbory v plnom rozsahu v zmysle platných metodík
skúšania a plánov kontroly a podľa nariadení vedúceho
• vedie počítačovú evidenciu o vykonaných skúškach a činnostiach
mikrobiologického laboratória v požadovanom rozsahu podľa usmernení
vedúceho
• zodpovedá za prípravu živných médií a laboratórneho skla podľa platných interných
predpisov pre mikrobiologické skúšanie
• vykonáva dennú kontrolu laboratórnych prístrojov
• zodpovedá za likvidáciu mikrobiologického odpadu v zmysle interných pravidiel
• vykonáva evidenciu výsledkov z mikrobiológie v systéme SAP-Quartz
• uvoľňuje a pozastavuje výrobu na základe mikrobiologických výsledkov
• uvoľňuje a blokuje výrobky v systéme SAP podľa stanovených pravidiel
• odčítavanie výsledkov mikrobiologických rozborov
• aktualizácia pracovných postupov

Sme súčasťou medzinárodnej Bel rodiny a ponúkame Vám okrem iného aj reálnu možnosť kariérneho rastu.
Ponúkame Vám:
• Prácu vo firme ktorá bola vyhlásená za Zdravú firmu roka za rok 2020 a za rok 2021 získala 2. miesto v kategórii nevýrobných firiem.
• Rizikové životné poistenie pre prípad trvalej invalidity spôsobenej úrazom, ako aj pre prípad smrti z akýchkoľvek príčin 24 hod.denne / 365 dní v roku do výšky 12 mesačnej základnej mzdy
• Dovolenková a Vianočná odmena
• Príspevok do DDS
• Príspevok na cestovanie
• Motivačný príspevok k dochádzke
Naším zamestnancom ponúkame množstvo finančných a nefinančných Benefitov pre rodinu, voľný čas a zdravie.
• Organizujeme rôzne podujatia nielen pre zamestnancov ale najmä pre deti a rodinných príslušníkov Deň otvorených dverí, Safety Day, Tancovanie Karičky a.i.
• Zľavy u partnerov spoločnosti na nákup tovaru a služieb
• Zvýhodnený nákup výrobkov firmy
• Kvalitné vstupné zaškolenie podľa firemného štandardu
• Vzdelávanie v odbornej oblasti

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí najviac vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, chémia, farmácia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok prax v laboratóriu ako laborant

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si čestný, pracovitý, komunikatívny a tímový hráč?
Máš odborné znalosti, snahu učiť a rozvíjať sa?
Máš proaktívny prístup k práci?
Ak si odpovedal áno a chceš byť členom nášho tímu si presne ten koho hľadáme a radi v našom tíme privítame!

Sme súčasťou skupiny BEL od roku 2000.
Našou misiou je "prinášať zdravšie a zodpovednejšie potraviny pre všetkých".
V súčasnej dobe zamestnávame 600 zamestnancov.
Na Slovensku máme výrobný závod v Michalovciach a komerčné zastúpenie spoločnosti sídli v Bratislave.
Patríme k najväčším stredoeurópskym výrobcom syrov. Ročne ich vyprodukujeme viac ako 16-tisíc ton, z mlieka pochádzajúceho výlučne zo slovenskej produkcie. Spracovávame asi desatinu ročnej slovenskej produkcie kravského mlieka.
Základ našich aktivít tvorí výroba prírodných syrov značky Mini Babybel a výroba tavených syrov Karička, Veselá kráva a Maredsous. Od roku 2017 pracujeme výhradne len pod systémom bez GMO.
Všetci naši tunajší dodávatelia mlieka využívajú iba krmivá bez geneticky modifikovaných plodín.

Skupina Bel je významným hráčom v potravinárskom priemysle vďaka porciám mliečnych, ovocných a rastlinných produktov a jedným zo svetových lídrov v oblasti výroby značkových syrov. Jej portfólio diferencovaných a medzinárodne uznávaných značiek zahŕňa Veselú kravu The Laughing Cow® (Veselá Krava), Kiri®, Babybel®, Boursin®, Nurishh®, Pom’Potes® a GoGo squeeZ®, ako aj približne 30 lokálnych značiek. Spoločne tieto značky pomohli skupine vygenerovať v roku 2022 tržby vo výške 3.6 miliardy EUR.

Približne 11 800 zamestnancov v približne 60 pobočkách po celom svete prispieva k napĺňaniu poslania skupiny presadzovať zdravšie a zodpovednejšie potraviny pre všetkých. Produkty Bel sú pripravované v 29 výrobných závodoch a distribuujú sa vo viac ako 120 krajinách.

Ak Vás zaujala spoločnosť Syráreň Bel Slovensko, dajte nám o sebe vedieť zaslaním svojho životopisu.
Radi sa o Vás dozvieme viac.
Vy sa o nás dozviete viac:
Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov nájdete :

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4500232  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,29 EUR/hod.