Upratovačka

SYPAX Group s.r.o.

Dorastenecká 8, 831 07 Bratislava - mestská časť Vajnory, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
6€ /hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovacie a čistiace práce podľa zadania.
- komunikácia s objektovým manažérom

- práca v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- plat

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- skúsenosti na obdobnej pozícii - výhodou
- komunikatívnosť
- zmyslel pre zodpovednosť a detail
- samostatnosť a precíznosť

Naša spoločnosť vznikla v roku 2012 a postupne sa rozvíjala a rástla. Každým dňom sa snažíme našu prácu zdokonaľovať, o čom svedčia referencie a rastúca klientela spokojných zákazníkov.

Momentálne pre nás pracuje 80 zamestnancov. Ich dokonale odvedenú prácu dokážeme garantovať na základe systému kontroly kvality. Zaoberáme sa čistiacimi a upratovacími službami.

Medzi hlavné hodnoty našej spoločnosti patrí dôvera, osobný prístup, komunikácia, kvalita práce a neustála snaha o zlepšovanie pomocou inovatívnych metód. S našimi zákazníkmi sme v neustálom kontakte a snažíme sa flexibilne plniť ich požiadavky a reagovať na ich potreby.
ID: 3258590  Dátum zverejnenia: 1.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6€ /hodina