Reagujte bez životopisu

Head of Chemical R&D

Synthon, s.r.o.

Blansko, Brněnská 597/32, Okres Blansko, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 88 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kvalifikovaného a zkušeného liniového vedoucího pro oddělení Chemického výzkumu a vývoje (CR&D), který povede oddělení věnující se vývoji nových API. Úspěšný kandidát bude hrát klíčovou roli při řízení našich iniciativ v oblasti výzkumu a vývoje, optimalizaci procesů a zajištění dodávky vysoce kvalitních produktů, které splňují regulační normy.

Hlavní zodpovědnosti:

  • Vedení a řízení oddělení Chemického výzkumu a vývoje: vaši kolegové při své práci v projektových týmech dělají odborné rešerše, navrhují a experimentálně ověřují syntetické postupy, objevují a zkoumají nové polymorfní formy, diskutují svoje výsledky s kolegy z ostatních oddělení, zpracovávají reporty a dokumentaci v R&D, ale i GMP režimu, připravují podklady pro patentové přihlášky a zajišťují chod laboratoří. Vaším úkolem bude jim poskytovat vedení, podporu a mentorství pro dosažení cílů a úkolů oddělení, provádět kapacitní plánování a zaštitovat jejich rozvoj.
  • Vytváření strategických plánů oddělení a zajištění jejich souladu s výzkumnými projekty a cíli společnosti.
  • Spolupráce s oddělením Projektového managementu, fungování v rámci maticového řízení.
  • Podpora mezioborové spolupráce s dalšími odděleními (odd. Analytického výzkumu a vývoje, DMF/Regulatory Affairs, Výroba atd.) s cílem efektivního vývoje nových produktů a scale-up aktivit.
  • Zlepšování procesů, podpora inovací a iniciativ pro neustálé zlepšování v týmu; podpora kultury kreativity, spolupráce a vědecké excelence.
  • Sledování a aplikování trendů v odvětví, vědeckého pokroku a regulačních požadavků týkajících se vývoje API a farmaceutické výroby.
  • Zajištění dodržování příslušných předpisů, směrnic a standardů bezpečnosti práce a kvality (např. cGMP) po celý proces výzkumu a vývoje.
  • Správa rozpočtu oddělení, investic, přidělování zdrojů a dodržování časových plánů pro dosažení milníků projektů a požadovaných výstupů.
  • Poskytování odborných znalostí a podpory pro řešení problémů a snižování rizik.
  • Zabezpečení dodržování firemních politik a postupů.

Požadované kompetence:

  • Vysokoškolské vzdělání v chemii, farmacii nebo v příbuzném oboru.
  • Minimálně 7-10 let zkušeností ve farmaceutickém výzkumu a vývoji, s důrazem na vývoj API a chemickou syntézu.
  • Prokázaná zkušenost s vedením a řízením výzkumného týmu, ideálně s vedením víceoborového týmu.
  • Předpoklady pro vedení týmu a vedení meziioborových týmů
  • Silné technické znalosti v organické syntéze, vývoji chemických procesů a analytických charakterizačních technikách.
  • Znalost regulačních požadavků a standardů kvality ve farmaceutickém výzkumu a ve výrobě (např. cGMP).
  • Vynikající komunikační a interpersonální dovednosti, schopnost efektivně spolupracovat s vnitřními i externími zúčastněnými stranami.
  • Prokázané schopnosti řešení problémů a proaktivní přístup k identifikaci a řešení organizačních výzev.
  • Strategické myšlení a schopnost vypracovat a realizovat dlouhodobé strategie výzkumu a vývoje, které jsou v souladu s obchodními cíli.
  • Znalosti v oblasti řízení projektů, včetně schopnosti prioritizovat úkoly, přidělovat zdroje a efektivně spravovat rozpočty.
  • Závazek k neustálému učení a profesnímu rozvoji, sledování nových trendů a nejlepších postupů ve farmaceutickém výzkumu a vývoji.

Co nabízíme:

V Synthonu najdete moderní pracoviště a laboratoře se špičkovým vybavením, přátelskou a vstřícnou atmosféru a v neposlední řadě práci, která má skutečně smysl. To jsou charakteristiky, kterých si v Synthonu ceníme nejvíce. Pokud hledáte uplatnění ve špičkové mezinárodní firmě ve farmaceutickém oboru, Synthon je to správné místo.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Firemní rekreační zařízení
Vzdělávací kurzy, školení
Ubytování/příspěvek na ubytování
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie
Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Chemie, farmacie

Počet let praxe

7

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Loulová
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4838899  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 88 000 Kč/měsíc