Účtovník/ účtovníčka

SYNOT TIP, a.s.

Miesto práce
Matejovce, Poprad-Matejovce
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ prémiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia a účtovanie dokladov,
- evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr,
- spracovanie DPH, súhrnného a kontrolného výkazu,
- účtovanie interných dokladov,
- pokladňa – evidencia a účtovanie pokladne,
- úhrady platieb,
- účtovanie bankových výpisov,
- kontrola správnosti účtovania, odsúhlasovanie zostatkov na účtoch,
- spolupráca pri spracovaní mesačných hlásení a hodnotení hospodárenia,
- spracovanie dokladových inventúr k ročnej uzávierke,
- evidencia a spracovanie oznámenia k zrážkovej dani,
- spracovanie štatistických hlásení.

- perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej firme,
- korektný prístup zo strany zamestnávateľa,
- príjemný kolektív,
- možnosť kariérneho postupu,
- veľký priestor pre získanie nových, atraktívnych skúsenosti,
- zvýhodnené pobyty v ubytovacích zariadeniach.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť,
- komunikatívnosť,
- spoľahlivosť.

SYNOT je medzinárodne rešpektovanou skupinou spoločností, ktorá funguje vo viac ako 40. krajinách sveta. Jadrom podnikania skupiny SYNOT je herný priemysel a poskytovanie prvotriednych technológií, herných obsahov a riešení predstavujúcich kompletný produktový balíček pre online i land-based zábavný priemysel.
Okrem toho sa skupina SYNOT venuje celému spektru ďalších podnikateľských aktivít - predaj a servis luxusných automobilov BMW, investície v oblasti cestovného ruchu, investície do médií, IT technológie a podpora startupových projektov, moderné bezpečnostné služby a v neposlednom rade podpora športu a neziskového sektoru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4022788  Dátum zverejnenia: 27.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac