Masér/masérka v Hoteli Elizabeth**** - na dohodu (brigáda)

SYNOT GASTRO SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Elizabeth, Gen. M. R. Štefánika, Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,71 EUR/hod.+ provízia z vykonaných masáží

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš si privyrobiť popri svojej práci alebo študuješ a hľadáš brigádu popri škole?
Ovládaš rôzne masérske techniky a chceš ich uplatniť v praxi?
Vieš ako ľuďom pomôcť uľaviť od bolesti ?
Hľadáš spoľahlivého zamestnávateľa a túžiš po zmene?

DAJ NÁM O SEBE VEDIEŤ! HĽADÁME PRÁVE TEBA?!

Zaujíma Ťa, čo budeš u nás robiť? Medzi Tvoje hlavné zodpovednosti bude patriť:
- vykonávanie rôznych druhov masáží, zábalov a rituálov,
- poskytovanie poradenstva,
- výpomoc na recepcii wellness centra,
- udržiavanie čistoty a poriadku vo wellness centre,
- iné pokyny vedúceho v súvislosti s výkonom dohodnutého druhu práce.

Medzi hlavné benefity zamestnávateľa patria:
- krásne pracovné prostredie,
- príjemný a priateľský kolektív,
- poskytovanie zamestnaneckej stravy,
- zamestnanecké zľavy na tovar a služby,
- zvýhodnené rekreačné pobyty v rekreačných zariadeniach patriacich do SYNOT holdingu,
- oficiálny spôsob poukazovania mzdy na účet zamestnanca vrátane všetkých zákonných príplatkov :)

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú ponuku Vás prosíme reagovať priamo cez stránku profesia.sk. K životopisu nezabudnite pripojiť súhlas so spracúvaním a uchovávaním Vašich osobných údajov.

Vzhľadom na vysoký počet uchádzačov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí v čo najväčšej miere spĺňajú nami požadované kritéria. Za Vaše pochopenie vopred ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 1 rok

Čo od Teba očakávame?
- zodpovednosť a proaktívny prístup k práci,
- precíznosť a zmysel pre detail,
- tímového ducha,
- samostatnosť, spoľahlivosť,
- schopnosť riešiť aktuálne vzniknuté situácie.

Spoločnosť SYNOT GASTRO SLOVAKIA, s.r.o. je silná nadnárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti cestovného ruchu na tej najvyššej úrovni.

Hotel Elizabeth****, člen skupiny SYNOT HOLIDAY, sa nachádza v srdci mesta Trenčín priamo pod stredovekým trenčianskym hradom. Luxusné ubytovanie dopĺňa výnimočná reštaurácia, kaviareň, wellness centrum s hydro-masážnym bazénom, štyrmi druhmi sáun a príjemnou oddychovou zónou, konferenčné centrum a mnoho iného.Z letnej terasy môžete na hradnej skale obdivovať unikátny, takmer 2000 rokov starý rímsky nápis.Okrem biznis mítingov a školení je hotel veľmi obľúbeným miestom na usporiadanie luxusnej svadby či rodinnej oslavy.

Partnermi SYNOT HOLIDAY je taktiež Kúpalisko Zelená žaba, Grandhotel Tatra****, Vínne pivnice Mařatice, Ski areál Synot Kyčerka a Víno Zlomek & Vávra.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4327612  Dátum zverejnenia: 12.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3,71 EUR/hod.