Údržbár

SYNOT GASTRO SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 000 EUR/mesiac+ prémie a príplatky v zmysle Zákonníka práce (cca 300 €/mesiac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a obsluha kotolne, elektrických zariadení, vzduchotechniky, bazénov
- zabezpečovanie opráv a odstraňovanie závad
- operatívne riešenie vzniknutých technických problémov
- práca s technickou dokumentáciou
- údržba areálu a zelene
- dodržiavanie a aplikácia bezpečnostných pokynov a štandardov

- stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
- výplata vždy načas, do 15. dňa v mesiaci
- všetky odvody a príplatky v zmysle zákona cez pásku, príplatky sa pripočítavajú k základnej mzde navyše (cca 300 €/mesiac)
- odmena na živnosť 1300 €/mesiac
- zamestnanecké lístky na rôzne akcie, vouchere, zľavy do 30% na služby poskytované v zariadeniach holdingu Synot
- prevažná časť práce v Trenčianskych Tepliciach

Informácie o výberovom konaní

Profesijný životopis zašlite na uvedenú kontaktnú adresu.

Ďakujeme všetkým záujemcom, ale oslovíme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax min. 3 roky s údržbou
- výhodou sú skúsenosti s obsluhou kotolne na plynné palivo a znalosť bazénovej technológie
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníka v elektrotechnike
- technická zručnosť, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť SYNOT GASTRO SLOVAKIA, s.r.o. je silná nadnárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti cestovného ruchu na tej najvyššej úrovni.

Hotel Elizabeth****, člen skupiny SYNOT HOLIDAY, sa nachádza v srdci mesta Trenčín priamo pod stredovekým trenčianskym hradom. Luxusné ubytovanie dopĺňa výnimočná reštaurácia, kaviareň, wellness centrum s hydro-masážnym bazénom, štyrmi druhmi sáun a príjemnou oddychovou zónou, konferenčné centrum a mnoho iného.Z letnej terasy môžete na hradnej skale obdivovať unikátny, takmer 2000 rokov starý rímsky nápis.Okrem biznis mítingov a školení je hotel veľmi obľúbeným miestom na usporiadanie luxusnej svadby či rodinnej oslavy.

Partnermi SYNOT HOLIDAY je taktiež Kúpalisko Zelená žaba, Grandhotel Tatra****, Vínne pivnice Mařatice, Ski areál Synot Kyčerka a Víno Zlomek & Vávra.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3853871  Dátum zverejnenia: 6.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac