Číšník/Servírka/Barman

SYNOT GASTRO SLOVAKIA - GRANDHOTEL TATRA

Místo práce
Velké Karlovice, Okres Vsetín
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Obsluha a servis zákazníkom v novootvorenom hoteli kategórie 4* superior, komunikácia s klientmi, pravidelné tréningy, práca na smeny. 3 odbytové strediská - špičková reštaurácia, lobby bar s terasou a cigar lounge.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Min. 3 ročná prax na danej pozícii, základy anglického jazyka, chuť pracovať a zdokonaľovať sa

Výhodou bude, pokud budete umět

Pracovať v teame a pomáhať nastavovať špičkovú kvalitu služieb v regióne.

Co vám můžeme nabídnout

Silná nadnárodná spoločnosť a manažment s medzinárodnými skúsenosťami a oceneniami. Možný kariérny postup.

Pravidelný príjem, preplatené nadčasy, pracovné oblečenie.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
ID: 3239908  Dátum zverejnenia: 12.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.