Pracovník príjmu vzoriek

  • Miesto práce: Nitra
  • Mzdové podmienky (brutto): 900 EUR/mesiacmzda závisí od zhodnotenia kvalifikácie či pracovných skúseností; môže byť priznané osobné ohodnotenie
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/ kolegyňu, ktorý nám pomôže ako ZÁSTUP za kolegynku s :

- príjmom biologického materiálu a žiadaniek na laboratórne vyšetrenia;
- zadávaním údajov o požadovaných vyšetreniach a o pacientoch do laboratórneho informačného systému;
- overovaním, kontrolou a opravou správnosti údajov na žiadankách;
- telefonickou a emailovou komunikáciou so zdravotníckym personálom;
- výkonom ďalších administratívnych činností v laboratóriu.

Iné výhody

- 5 dní dovolenky navyše;
- darčekové poukážky (4x rok) alebo Multisport karta;
- príspevok do III. piliera;
- odmeny pri životných a pracovných jubileách;
- teambuildingové aktivity;
- zľava na diagnostické testy;
- káva na pracovisku.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Požadovaná prax

1

- príjemné vystupovanie pri komunikácii s lekármi a pacientmi;
- zmysel pre detail;
- schopnosť práce v rušnom prostredí.

Spoločnosť synlab slovakia s. r. o. patrí do skupiny SYNLAB Group, ktorá je lídrom na trhu Európskych laboratórií.

Poskytujeme laboratórnu diagnostiku vo viac ako 30 krajinách na 4 kontinentoch.

Spoločnosť synlab slovakia s. r. o. má vysoko špecializované pracoviská, ktoré poskytujú:
• laboratórnu diagnostiku v humánnej a veterinárnej medicíne
• konzultácie pre spolupracujúcich lekárov
• ambulantné a konziliárne služby

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Pracovnú pozíciu obsadzujeme ako ZÁSTUP za kolegynku, predpokladáme na obdobie 4 mesiacov (máj - august).

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v spoločnosti Synlab Slovakia s.r.o

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

Žiadosti a osobné údaje neúspešných kandidátov budú zlikvidované v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Kňava Kováčiková
E-mail: poslať životopis
ID: 4809705  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac