Reagujte bez životopisu

Neplatená letná prax (Zdravotnícky laborant)

  • Miesto práce: Nitriansky kraj
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame vykonanie praxe v našich laboratóriách študentovi / študentke, ktorý potrebuje získať prax v rámci štúdia laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve.
Laboratóriá máme v mestách : Nitra, Bratislava, Košice, Prešov, Ilava a Púchov.

Činnosti s ktorými sa počas praxe zoznámite :
- príjem biologických materiálov;
- spracovanie biologického materiálu podľa metodík;
- obsluha diagnostických prístrojov pracoviska;
- sledovanie vyhodnocovania výsledkov vyšetrení;
- ďalšie činnosti súvisiace s prácou v laboratóriu.

Iné výhody

- zaujímavá práca s modernými diagnostickými prístrojmi;

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

SZŠ odbor Zdravotnícky laborant alebo VŠ odbor Laboratórne vyšetrovacie metódy

Spoločnosť synlab slovakia s. r. o. patrí do skupiny SYNLAB Group, ktorá je lídrom na trhu Európskych laboratórií.

Poskytujeme laboratórnu diagnostiku vo viac ako 30 krajinách na 4 kontinentoch.

Spoločnosť synlab slovakia s. r. o. má vysoko špecializované pracoviská, ktoré poskytujú:
• laboratórnu diagnostiku v humánnej a veterinárnej medicíne
• konzultácie pre spolupracujúcich lekárov
• ambulantné a konziliárne služby

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Žiadosti o prijatie na prax posielajte na e-mail : [email protected]

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Kňava Kováčiková
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4794584  Dátum zverejnenia: 27.3.2024