Analytik - Špecialista /-tka úhrad zdravotnej starostlivosti

  • Miesto práce: Lamačská cesta, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Mzdové podmienky (brutto): 1 300 EUR/mesiac+ Polročné / ročné odmeny
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte analytické myslenie, baví Vás práca s číslami a tabuľkami?
Hľadáte rád /rada súvislosti medzi číslami a nebojíte sa pustiť sa do nových vecí?

Privítame nového kolegu, ktorý nám pomôže s analýzou zdravotných výkonov, nebojí sa administratívy a chce získať znalosti z neustále sa rozvíjajúceho a zaujímavého oboru.

Spolupracovať budete na :
• na spracovaní dát z laboratórnych a ambulantných informačných systémov k vykazovaniu dávok na zdravotné poisťovne a príprave podkladov pre fakturáciu zdravotným poisťovniam a samoplatcom,
• na kontrole správnosti zadania ambulantných a laboratórnych výkonov v priebehu mesiaca a komunikáciu prípadných nezrovnalostí na lekára/zariadenie,
• na komunikácii v rámci jednotlivých laboratórií,
• pri implementácii zlepšení laboratórneho informačného systému,
• pri zlepšení vykazovania našich vyšetrení,
• na príprave analýz, simulácií a prognóz,
• pri identifikáciu potenciálnych rizík.

Iné výhody

• budete súčasťou nadnárodnej spoločnosti s multiodborovými laboratóriami,
• pružná pracovná doba,
• sick days,
• príspevok na Multisport kartu alebo darčekové poukážky,
• príspevok na dôchodkové poistenie,
• zľava na všetky laboratórne testy,
• podporujeme odborné vzdelávanie, pričom kladieme dôraz na Váš ďalší profesijný a osobný rozvoj,
• pracujeme prevažne v našich nových priestoroch, ale po úspešnom zaučení je možnosť občasnej práce i z domu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Access - Základy
Visual Basic for Applications (VBA) - Úplný začiatočník
Microsoft Excel - Pokročilý

Radi sa s Vami stretneme, ak
• máte chuť do práce a hľadáte zmenu, ktorá Vás posunie ďalej,
• máte analytické myslenie a zmysel pre detail,
• ovládate MS Excel na pokročilejšej úrovni a chcete sa v ňom zdokonaliť,
• ovládate MS Access, VBA, či SQL, prípadne máte chuť sa ho naučiť,
• znalosť Power Pivot a Power Query považujeme za veľkú výhodu,
• pracujete radi zodpovedne a samostatne.

Spoločnosť synlab slovakia s. r. o. patrí do skupiny SYNLAB Group, ktorá je lídrom na trhu Európskych laboratórií.

Poskytujeme laboratórnu diagnostiku vo viac ako 30 krajinách na 4 kontinentoch.

Spoločnosť synlab slovakia s. r. o. má vysoko špecializované pracoviská, ktoré poskytujú:
• laboratórnu diagnostiku v humánnej a veterinárnej medicíne
• konzultácie pre spolupracujúcich lekárov
• ambulantné a konziliárne služby

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v spoločnosti Synlab Slovakia s.r.o.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

Žiadosti a osobné údaje neúspešných kandidátov budú zlikvidované v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Kňava Kováčiková
E-mail: poslať životopis
ID: 4396725  Dátum zverejnenia: 14.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac